کد خبر: DT-39929
تعداد بازدید: 39بازدید
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۴
سردار عباس زاده با اشاره به اینکه نیروی انتظامی متولی تأمین امنیت انتخابات است ادامه داد: مردم خوب استان بوشهر بر شرایط حاکم بر انتخابات واقف هستند و در سنوات گذشته نیز مشکلی در برگزاری انتخابات به وجود نیامده بود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: انتخابان امروز در ۶۹۵ شعبه اخذ رأی در استان بوشهر در نظم و امنیت کامل در حال برگزاری است.

سردار حیدر عباس‌زاده در گفتگو با «خلیج فارس» اظهار داشت: نیروی انتظامی استان بوشهر طبق برنامه از پیش تعیین‌شده تمهیدات لازم را برای برقراری نظم و امنیت در شعب اخذ رأی اندیشیده است.

سردار عباس زاده تصریح کرد: تاکنون کوچک‌ترین حادثه و اتفاقی در جریان برگزاری انتخابات در سطح استان رخ نداده و انتخابات در نظم و امنیت کامل در حال برگزاری است.

عباس زاده با اشاره به اینکه نیروی انتظامی متولی تأمین امنیت انتخابات است و اجازه بی‌نظمی را به کسی نمی‌دهیم ادامه داد: مردم خوب استان بوشهر بر شرایط حاکم بر انتخابات واقف هستند و در سنوات گذشته نیز مشکلی در برگزاری انتخابات به وجود نیامده بود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین با تشکر از تمامی کاندیداهای استان که با همکاری خود زمینه ساز فضایی مناسب و بدون حاشیه خاص در ایان تبلیغات شدند، خاطرنشان کرد: چه پیش از انتخابات و ایام تبلیغات و چه در حین برگزاری انتخابات هیچ‌گونه موردی که منجر به ناآرامی در استان شود مشاهده نشده است.

وی با تأکید بر اینکه راه‌اندازی کارناوال‌ های تبلیغاتی پس از پایان انتخابات تخلف محسوب می‌شود، بیان کرد: پس از پایان انتخابات کاندیداهایی که رای نیاوردند از راه‌اندازی کارناوال، تجمع و ایجاد ناهنجاری پرهیز کنند، چرا که نیروی انتظامی در چارچوب وظایف خود با آن برخورد می کند، ضمن اینکه اگر درخواستی وجود دارد باید از مسیر قانونی پیگیری شود.

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین