This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-28832
تعداد بازدید: 85بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴
<div class="subtitle">سرهنگ وحید زرین کلاه اضافه کرد : در کنار مبارزه با سوداگران مرگ ، به لحاظ وضیفه ذاتی به شکل مستمر اقدامات وسیعی برای آموزش همگانی در زمینه تاثیر مواد مخدر بر گروه های هدف در مراکز علمی و اموزشی و نظامی انجام می دهیم .</div>

یکی از اقدامات جالب نیروی انتظامی استان بوشهر در هفته ای که به نام این نیرو نامگذاری شده است ایجاد نمایشگاه های پیشگیری از اعتیاد به همراه آموزش به مردم برای ورود نکردن به این فضای مسموم و خانمان سوز اعتیاد بود .

در این نمایشگاه ها که در شش نقطه شهر بوشهر و پنج شهرستان دشتستان ، تنگستان ، گناوه ، کنگان و عسلویه انجام شد نه تنها بخشی از کشفیات نیروی انتظامی به معرض نمایش عمومی گذاشته شد بلکه با ایجاد کرسی های آموزشی ،شهروندان را نسبت به خطراتی که از استفاده مواد مخدر حال و آینده جوانان را به تباهی می کشد نیز اطلاع رسانی آگاه کرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در حاشیه یکی از این نمایشگاه های مستقر در شهر بوشهر به سوک گفت : رصد فعالیت فرزندان در خانواده ها با ایجاد یک سری روابط دوستانه می تواند نقش چشمگیری در پیشگیری از به دام افتادن فرزندانشان در دام اعتیاد داشته باشد.

سرهنگ وحید زرین کلاه اضافه کرد : در کنار مبارزه با سوداگران مرگ ، به لحاظ وضیفه ذاتی به شکل مستمر اقدامات وسیعی برای آموزش همگانی در زمینه تاثیر مواد مخدر بر گروه های هدف در مراکز علمی و اموزشی و نظامی انجام می دهیم .

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه های پلیس پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استان پاک سازی نقاط آلوده و طرح های امنیت محله محور است که سبب شده فضا برای باندهای قاچاق و توزیع کننده مواد مخدر در استان بوشهر ناامن شود .

زرین کلاه از مردم خواست در صورت مواجه شدن با موارد مشکوک در حوزه توزیع مواد مخدر در محلات مراتب را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند تا اقدامات لازم انجام شود .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین