کد خبر: DT-30927
تعداد بازدید: 180بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴
نقش بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست چراکه حضرت امام راحل زمانی که فرمان تشکیل بسیج را دادند با اندیشه بزرگ خود همه مردم را آماده تشکیل ارتش بیست میلیونی به‌عنوان یک راهبرد و استراتژی سیاسی کردند.

1

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری تنگستان، غلامرضا ترک‌زاده فرماندار تنگستان در نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های هفته بسیج با اشاره به اینکه بسیجیان در عرصه‌های مختلف حضوری فعال و موفق دارند اظهار داشت: نقش بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست چراکه حضرت امام راحل زمانی که فرمان تشکیل بسیج را دادند با اندیشه بزرگ خود همه مردم را آماده  تشکیل ارتش بیست میلیونی به‌عنوان یک راهبرد و استراتژی سیاسی کردند.
فرماندار تنگستان  با بیان اینکه اهداف و تصمیم امام راحل در تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی محقق شده گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از ۸۰ درصد رزمندگان این عرصه  بسیجیان تشکیل می‌دادند.
وی با بیان اینکه موفقیت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف نتیجه تلاش دانشمندان بسیجی است گفت: پیروزی‌های  ایران اسلامی در زمینه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی  نتیجه تلاش وسعی  دانشمندان بسیجی است.
ترک‌زاده با بیان اینکه طرح‌های اقتصاد مقاومتی در تنگستان با موفقیت درحال اجرا و برگزاری است افزود: در جریان اقتصاد مقاومتی طرح‌هایی که بسیج ارائه کرده کاملاً مستند و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار دارد.
فرماندار تنگستان ضمن تأکید بر هر چه با شکوه برگزار شدن برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان تنگستان افزود: این هفته زمینه ارائه اندیشه‌های فداکارانه بسیج در همه زمینه‌ها را فراهم می‌کند  که با برنامه ریزی باید در این راستا تلاش کرد.
وی با بیان اینکه بسیجیان در عرصه دیپلماسی موفق عمل کردند بیان کرد: بسیجیان پیروز صحنه‌های نبرد هشت سال دفاع مقدس امروزهم پیروز دپیلماسی در جهان و کشور هستند.
ترک زاده با اشاره به اعزام کارنهای اربعین حسینی به کربلای معلی گفت : جمعیت هلال احمرشهرستان،بهزیستی،کمیته امدادامام ره شهرستان،بهزیستی، پایگا ه های مقاومت بسیج،شوراهای اسلامی ودهیاران روستاها از مکانیزمی که در اختیاردارند جهت اعزام کاروانهای اربعین حسینی  به کربلای معلی همکاری و همراهی لازم داشته باشند
وی با اشاره برگزاری رزمایش بسیجیان تنگستان گفت: ستاد برگزاری رزمایش با مسئولیت معاون فرماندار تنگستان و جانشینی سپاه تنگستان، کمیته آماده و پشتیبانی با مسئولیت شهرداری، فرهنگی و آموزش با مسئولیت جمعت هلال احمر، کمیته اجرایی و امنیت سپاه تشکیل می‌شود

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین