کد خبر: DT-47785
تعداد بازدید: 109بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
استاندار بوشهر خبر داد
استاندار بوشهر با اشاره به برنامه‌ریزی برای حضور اعضای دولت در استان بوشهر گفت: هر 2هفته یکی از وزراء یا معاونین رئیس جمهور به استان می‌آیند.

مصطفی سالاری اظهار داشت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته استان بوشهر از اول شهریور تا پایان سال مستمراً میزبان حضور وزراء و معاونین رئیس جمهور خواهد بود.

استاندار بوشهر ضمن بیان این مطلب خاطر نشان کرد: با پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و به منظور تسریع در توسعه استان با حضور مسؤولین ملی در استان و شناخت بیشتر آنان از ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها، موانع و برنامه‌های استان، از اول شهریور ماه تا پایان سال، شاهد حضور مستمر و مرتب یکی از اعضای دولت در استان خواهیم بود به طوری که به‌طور متوسط (میانگین) هر دو هفته یکبار، یکی از وزراء و معاونین رئیس جمهور مهمان استان خواهند بود تا در جلسات تخصصی، رسیدگی به مسایل استان با حضور آنان، نخبگان، فعالان اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و اقشار و اصناف مختلف انجام شود.

سالاری افزود: علاوه بر این، هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور مستمر و مؤثر معاونین وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ملی نیز بدین نحو، به عمل آمده است تا از هم‌اکنون تا پایان سال جاری به طور متوسط هر هفته و نهایتاً ۱۰ روز یکی از مسؤولین مذکور، به منظور رسیدگی به مسایل ذیربط استانی، در سطح استان اعم از مرکز استان و شهرستان‌های مختلف حضور یابند.

انتهای پیام/۲۴۵۱/ق

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین