کد خبر: DT-34512
تعداد بازدید: 137بازدید
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴
فرمانده انتظامي استان گفت: از ابتداي سال جاري تاكنون ۱۴۶۹دستگاه خودروهايي كه در اصطلاح شوتي معروف شده اند به وسيله پليس راه استان توقيف و با اعمال قانون به پاركينگ منتقل شده اند.

دلیران تنگستان، فرمانده انتظامي استان گفت: از ابتداي سال جاري تاكنون ۱۴۶۹دستگاه خودروهايي كه در اصطلاح شوتي معروف شده اند به وسيله پليس راه استان توقيف و با اعمال قانون به پاركينگ منتقل شده اند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار “حيدر عباس زاده ” با بيان اينكه برخورد قانوني با خودروهاي شوتي در كليه محورهاي مواصلاتي استان يكي از اولويت هاي پليس راه استان مي باشد اظهار داشت: از ابتداي سال جاري تا كنون ۱۴۶۹دستگاه از اين خودروها به علت سرعت و سبقت غير مجاز،حركات مارپيچ، تغيير وضعيت وخلافي بالاي يك ميليون تومان توقيف و براي سير مراحل قانوني به پاركينگ منتقل شده اند.
وي با تاكيد بر اينكه اين ميزان برخورد غير از اقداماتي است كه ساير يگان هاي انتظامي در اين رابطه انجام داده اند تصريح كرد: پليس راه و راهور استان بوشهر مصمم هستند با خودروهاي به اصطلاح شوتي كه بدون پلاك تردد مي نمايند يا با حركات مارپيچ، سرعت و سبقت غيرمجاز منجر به تخلفات حادثه ساز مي شوند با قاطعيت برخورد نمايند و اين جديت ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین