This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-42810
تعداد بازدید: 148بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
آیت‎الله حسینی بوشهری:
آیت‎الله حسینی بوشهری در دیدار فرمانده سپاه حفاظت فرودگاه بوشهر و هئیت همراه ادامه داد: پیامبر(ص) از طریق عنصر هدایت قرآن توانست دلها را آرام و جذب اسلام کند و این نقش کلیدی قرآن در هدایت بشر است.

مدیر حوزه های علمیه گفت: اگر پیامبر(ص) با آن جامعه خشن، برخورد نامناسب می کرد، مردم نه تنها جذب اسلام نمی شدند، بلکه از اطراف او هم پراکنده می شدند.

آیت الله حسینی بوشهری در دیدار فرمانده سپاه حفاظت فرودگاه بوشهر و هئیت همراه  که در دفتر مدیر حوزه های علمیه در قم برگزار شد، ادامه داد: پیامبر(ص) از طریق عنصر هدایت قرآن توانست دلها را آرام و جذب اسلام کند و این نقش  کلیدی قرآن در هدایت بشر است.

به نوشته باشگاه خبرنگاران، عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: پیامبر(ص) زمانی به بعثت رسیدند که قتل و غارت و جنایت طبیعی بود اخلاق و احکام حاکم نبود و فضا، فضای نادانی و جهالت بود.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه عنصر مهم پیامبر(ص) اخلاق است، خاطر نشان ساخت: اگر پیامبر(ص) با این جامعه خشن برخورد نامناسب می کرد، مردم نه تنها جذب اسلام نمی شدند، بلکه از اطراف او هم پراکنده می شدند.

مدیرحوزه های علمیه افزود: پیامبر(ص)  فرمودند، برای کسانی که با تو زندگی می کنند با آنها با مهربانی برخورد کن در این صورت خدا هم با تو به مهربانی برخورد خواهد کرد و توجه خواهد داشت هر چه انسان برخورد نامناسب با مردم داشته باشد در جلب رضایت و رحمت خدا هم ناموفق خواهد بود.

امام جمعه قم ابراز داشت: کار حفاظت بسیار سخت، پر استرس و مشکل،اما این سختی کار نباید تأثیر در اخلاق و برخورد شما بگذارد./ منبع: خلیج فارس

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین