This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-30332
تعداد بازدید: 180بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴
برای آمدن مهدی طارمی به پرسپولیس و موفقیت وی تنها یک وسیله بودم و پیشرفت های این بازیکن نتیجه ظرفیت و توانایی های خودش است.

به گزارش دلیران تنگستان، علی دایی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بوشهر افزود: این بازیکن با درخشش در لیگ یک توانست به سطح اول فوتبال کشور برسد و هنوز هم ظرفیت زیادی برای پیشرفت دارد.
دایی یادآورشد: طارمی فوتبالیستی با توان فنی بالا و از لحاظ اخلاقی نیز نمونه است.
وی درارتباط به راه های بازگشت فوتبال استان بوشهر به سطح اول کشور گفت: این استان ظرفیت های فوتبالی خوبی دارد ولی باتوجه نداشتن شناخت کافی از زیرساخت های فوتبالی آن قادر به اظهار نظر در این باره نیستم.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم در ارتباط با وضعیت تیمش نیز گفت: تیم صبا بدون تمرین کافی وارد مسابقات لیگ برتر شده و رفته رفته در حال بهتر شدن است.
دایی بیان کرد: برغم اینکه در چند هفته اخیر برخی از مهره های اصلی خود را در اختیار نداشتیم نتیجه های خوبی را گرفته ایم.
وی گفت: با ادامه این روند و تقویت تیم در نیم فصل می توانیم نتیجه های بهتری نیز کسب کنیم.
دایی عنوان کرد: چشم انداز تیم صبا برای آخر فصل مسابقه های لیگ برتر کسب سهمیه حضور در باشگاه های آسیاست ولی با توجه به نتایج سال گذشته تیم صبا هدف امسال ما کسب رتبه تک رقمی است.
علی دایی صبح امروز با بهمن دهقان نماینده تام الاختیارش و همراه با هیاتی از شرکت بیمه البرز وارد استان بوشهر شد تا به عنوان مجری اجرای طرح بیمه بدنه قایق، لنج و کشتی های صیادی از با صیادان استان بوشهر نشست برگزار کند و با ظرفیت های این بخش آشنا شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین