کد خبر: DT-21473
تعداد بازدید: 56بازدید
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر از بدهی 17 میلیارد تومانی زندانیان جرائم غیرعمد استان بوشهر خبر داد.</p>
&nbsp;

حمیدرضا حیدری پیش از ظهر امروز در نشست خبری اظهار داشت: سال گذشته ۱۱۴ زندانی جرائم غیرعمد و مالی از زندان‌های استان بوشهر از زندان آزاد شدند، این تعداد زندانی ۸ میلیارد تومان بدهی داشتند که ۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان بدهی آنان باهمت خیرین پرداخت و مابقی هم از طریق سازش حل‌وفصل کردیم.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر تصریح کرد: امسال نیز ۱۴۹ زندانی جرائم غیرعمد در استان بوشهر داریم که به دلیل دیه، چک بلامحل، مهریه و نفقه در زندان به سر می‌برند. بدهی ۱۴۹ زندانی جرائم غیرعمد استان بوشهر ۱۷ میلیارد تومان است و امیدواریم در جشن گلریزان امسال که قرار است در ۲۴ نقطه استان بوشهر برگزار شود، این اعتبار تأمین شود.

وی حرفه‌آموزی زندانیان و صدور گواهینامه اشتغال برای این افراد را ازجمله دیگر اقدامات اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی عنوان کرد و ادامه داد: در زندان بوشهر یک کارگاه ساخت لامپ کم‌مصرف راه‌اندازی شده است که ظرفیت اشتغال ۷۰ تا ۸۰ نفر را فراهم کرده است.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر ادامه داد: در کنار زندان برازجان و دشتی نیز مجتمع‌های کشاورزی و دامپروری با ظرفیت اشتغال هرکدام به ترتیب ۲۰۰ و ۵۰ نفر راه‌اندازی شده است.
همچنین دو مزرعه پرورش میگو با ظرفیت ۷۰ نفر در اختیار داریم که زندانیان در این مزارع مشغول به کار می‌شوند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین