کد خبر: DT-42818
تعداد بازدید: 144بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر:
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: با توجه به مصوبه شورای ورزشی دانشگاه پیام نور استان بوشهر و همچنین تأکید دانشگاه بر درآمدزایی، درصدد تشکیل باشگاه فرهنگی-ورزشی دانشگاه هستیم.

سید عادل میری ظهر امروز در دیدار با مسئول ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: دانشگاه پیام نور استان بوشهر در بهمن‌ ماه سال جاری میزبان مسابقات دوومیدانی و بدمینتون دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور سراسر کشور خواهد بود.

وی گفت: با توجه به مصوبه شورای ورزش دانشگاه پیام نور استان بوشهر در خصوص تشکیل باشگاه فرهنگی ورزشی، مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه درصدد تشکیل باشگاه فرهنگی و ورزشی است.

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر ادامه داد: با توجه به سیاست‌های دانشگاه مبنی بر درآمدزایی درصدد برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های مختلف ورزشی هستیم.

در این دیدار مسئول ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر در خصوص میزبانی شایسته دانشگاه پیام نور استان در رشته‌های بدمینتون و دومیدانی خواهران گفت: این اداره مساعدت و همکاری لازم را در زمینه‌های موردنیاز با دانشگاه خواهد داشت.

مهدی فرامرزی افزود: در خصوص تشکیل باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه که می‌تواند کمک خوبی در شناسایی استعدادها، معرفی آن به جامع ورزشی استان و جذب اسپانسرهای قوی داشته باشد همچنین در باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور می‌توان در هر رشته ورزشی مدارس آموزشی پایه آن رشته را فعال شود.

وی در خصوص برگزاری، سمینارها، کارگاه‌های مرتبط با ورزش برای دانشجویان، کارکنان، اعضای هیأت‌علمی، اساتید قول همکاری مساعد داد و افزود: می‌توان برای استفاده کارکنان و فرزندان آنان از امکانات ورزشی اداره کل به‌صورت نیم‌بها یا رایگان توافقات لازم صورت گیرد.

 در این دیدار همچنین در خصوص درآمدزایی حوزه ورزش دانشگاه و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی تابستانه ویژه کودکان،نوجوانان و جوانان نیز بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

انتهای پیام/۲۲۵۵/ی

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین