This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

 سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-56161
تعداد بازدید: 601بازدید
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
پس از اعتصاب چند روزه
رییس اتاق اصناف مرکز شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: بازاری که در سال 1364 با سرمایه بازاریان اهرم بنا شد نمی بایست بعد از 32 سال از دست آنها بیرون بیاید.

در پی مزایده مغازه های قدیمی ترین بازار شهرستان تنگستان توسط شهرداری اهرم که مالکیت آن را دارد، مغازه داران اعتصاب کردند که باعث تعطیلی سه روزه آن شد.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خلیج فارس؛ رئیس اتاق اصناف شهرستان تنگستان با اشاره به بازگشایی این بازارچه پس از تعطیلی چند روزه، اظهار داشت: کسبه بازار مهدیه بعد از تفاهم با مسئولان شهرستان به صورت موقت و به مدت دو ماه از اعتصاب دست کشیده اند و بازار مهدیه را بازگشایی نموده اند.

محمد جعفری با تاکید بر این نکته که سرمایه گذاری و ادامه فعالیت صنفی در هر شهری  منوط به داشتن امنیت شغلی و امنیت سرمایه گذاری است ابراز داشت: کسبه این بازار تا کنون سه بار برای احقاق خود مجبور به اعتصاب شده اند که همین موضوع بر روند سرمایه گذاری بخش خصوصی در مرکز یک شهرستان تاثیر منفی می گذارد.

وی ادامه داد: مدیران شورای شهر و شهرداری اهرم می بایست با اتخاذ یک راهبرد دقیق و مرضی الطرفینی باعث ثبات امنیت شغلی و سرمایه گذاری در تنگستان شوند.

رییس اتاق اصناف مرکز شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: بازاری که در سال ۱۳۶۴ با سرمایه بازاریان اهرم بنا شد نمی بایست بعد از ۳۲ سال از دست آنها بیرون بیاید.

وی افزود: امیدوارم که فرماندار به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان مصوبه شورای شهر اهرم در خصوص واگذاری به صورت مزایده بازار مهدیه اهرم را لغو کرده تا ۵۸ فرصت سرمایه گذاری بازار مهدیه و ۱۴۸ شغل ایجاد شده در این بازار تهدید نشود.

شایان ذکر است که زمین بازار مهدیه در سال ۱۳۶۴ بنا به دستور امام اجازه ثبت مجدد یافت و به نام شهرداری ثبت شد و با سرمایه گذاری تعدادی از بازاریان و بومی های شهرستان تنگستان تبدیل به یک مرکز خرید با نام مهدیه شد. در تمام این سالها نیز کسبه این بازار مبلغی را به شهرداری پرداخت نموده اند. اما شورای شهر اهرم با گذراندن یک مصوبه درصدد واگذار نمودن این بازار به یکی از طلبکاران است که اعتراضاتی در پی داشته است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 2
.......
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۲:۲۳ ب.ظ
خداراشکر
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین