کد خبر: DT-25005
تعداد بازدید: 2208بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
بغض باربرز ایکاش میترکید. او در این شهر احساس غریبی نکرد. اشک های شوق فرهنگیان نوید مدیری دلسوز برای آموزش و پرورش تنگستان را میدهد. پولادیان متولد این خاک و بزرگ شده در محرومیت های این خاک برای تحول چشمگیری بند کفش های خود را بسته.

دلیران تنگستان، عصر ۲۷ مرداد ۹۴ سالن ارشاد اهرم. جلسه معارفه رئیس جدید اموزش وپرورش ساعت ۱۸ با نیم ساعت تاخیر شروع.

کلام الله مجید زیبا تلاوت شد و سرود جمهوری اسلامی در سالن طنین انداز شد تا بغض در گلو ها جمع شود. بیاد شهیدان که خداوند با رهبرشان خمینی بت شکن محشورشان کند به شهدای کربلا.

مدیون انهایم در همه معارفه ها عزت ما از انهاست . مجری برنامه اسامی مهمانان را نام برد. فرماندار محترم ترکزاده، مدیر کل اموزش پرورش کرمی و هیئت همراه معاون فرماندار شهردار و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی ودیگر ادارات والبته حضور فرهنگیان خوب وزحمتکش خواهر برادر .

فرماندار تنگستان طی سخنانی که ایراد کرد بر بالا بردن کیفیت کار این اداره در بعد فرهنگی واموزشی وکیفیت فیزیکی تشکیلات این اداره برنامه های خودرا تشریح کرد. انصافا کمکهای خوبی شده وانشاالله خواهد شد.

بقول رهبرمان در زمینه اموزش پرورش هر چقدر خرج شود کم است واین اسراف نیست سرمایه گذاری است از زحمات اقای باربرز تقدیر کرد و او را مدیری توانا وپرکار معرفی نمود .

رسم زمانه اینطور رقم میخورد .ترکزاده از مدیر جدید این اداره هم به نیکی یاد کرد از او خواست محکم بند کفشها ببنددبرای یک جهش خوب در اموزش وپرورش . پس از او باربرز به روی سن رفت مثل همیشه با خنده های منحصر بفرد .بلندگو سالن مشکل داشت. نمیدانم اما بغض باربرز ایکاش میترکید .

مرد کار واخلاق و تلاش با دست خالی انگار تمام صحنه های این سال پیش چشمانش مثل فیلم سینمایی میگذشت حقیقتا دوست داشت گریه کند. خیلی ها دوست داشتند گریه کنند .

او گفت مدیون این مردمم .من اینجا غریب بودم اما غربت سراغ من نیامد .احساس میکردم در دیار خودم هستم ما با شما فاصله ای نداریم اما تنگستان بخاطر شرافتش ومردمان خوبش دوست دارم .

من هرگز تا اخر عمرم غیبت این دیار نمیکنم .خوشخالی من از ان جهت مضاعف گشته که یک تنگستانی ۲۴ بیست چهارمین کشتیبان این کشتی نجات جامعه یعنی اموزش پرورش میشود .

من در این چند روز در مراوداتم با حسین پولادیان ایشان را لیاقت این سمت دیدم برایش ارزوی موفقیت میکنم و دستم نزد خدا همیشه برای سربلندی فرهنگیان ومدیر انها ومردم این شهرستان نزد خدا بلند است که خدایا یارشان باش .

باربرز قهرمان قلبهای مردم این شهر است. بنظر میرسد تا دهه ها از خوبی این مرد سخن گفته خواهد شد.

فوق العاده کوچک نفس ودلسوز .

او یک وقتی به من میگفت دوست ندارم شرمنده یک دانش اموز افغانی هم در این شهر بشوم .

بدرود باربرز .

مدیر کل اموزش پرورش اقای کرمی طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از باربرز، اقای حسین پولادیان را فرزند این خاک معرفی کرد.

او گفت در این مدت کوتاه جدیت وپیگیری ایشان همراه با دلسوزی را دیدم برای ایشان ارزوی موفقیت میکنم از همه فرهنگیان میخواهم از فرماندار از امام جمعه محترم که امروز بدلیل مشغله کاری نتوانستند در این جلسه حضور یابند میخواهم اقای پولادیان تنها نگذارند .

در پایان حکم حسین پولادیان خوانده شد ایشان حکم گرفتند تا بعنوان ۲۴ بیست چهارمین ریاست این اداره خدمت شرافتمندانه را با توکل بخدا اغاز کنند.

پولادیان فرزند تنگستان و از روستای باغک جنوبی طعم فقر وسختی چشیده او اهل خیانت انشاالله نخواهد بود او امده تا با تجربیات خود علم تنگستانی ما میتوانیم دیارمان را مدیریت کنیم امده اوبه همه همکارانش عشق خواهد ورزید او معجزه گر نیست باید همه دستها چپ وراست همه جناحها چپ راست یاریگرش باشیم .

شکست او در کارش شکست تنگستان است .همه چیز محیا است برای اینکه به فردا امیدوار باشیم .سایت دلیران تنگستان کارهای مثبت او رابگوش مردم میرساند ونقاط ضعف خدای ناکرده با پیامک به گوشیش ارسال خواهد.ا

ما با کسب اجازه از فرماندار واقای پولادیان برخود لازم میدانم از عنصر تلاشگر وفعال در عرصه فرهنگ اقای کرامت احمدزاده یاد کنم .خدا را شاهد میگرم بنده از زبان ایشان یا قلم ایشان نشنیدم وندیدم که بگوید برای رسیدن من به  صدارت اموزش پرورش تلاش کنید یا مطلبی بنویسید.

ما هرچه نوشتیم نظر خودمان بود .مدیر کل اموزش وپرورش اقای کرمی باید  روی این فرد کلیک کند. توانایی ایشان عالی است . احمدزاده دوست و یار پولادی است و برای رسیدن دوست خود به این سمت مردانه تواضع کرد و مطمئنم که پولادی قدر این اصلاح طلب اعتدال گر را میداند من گاهی غبطه میخورم که ایکاش کرامت یک اصولگرا بود.

دلیران تنگستان

IMG_20150817_174843 (Copy)اقای حسین پولادیان ریاست محترم اداره آموزش و پرورش تنگستان

DSC04357 (Copy) DSC04347 (Copy) DSC04317 (Copy) DSC04306 (Copy) DSC04282 (Copy)DSC04376 (Copy) DSC04375 (Copy) DSC04374 (Copy) DSC04370 (Copy) DSC04369 (Copy) DSC04359 (Copy) DSC04360 (Copy) DSC04365 (Copy) DSC04366 (Copy) DSC04368 (Copy) DSC04358 (Copy) DSC04348 (Copy) DSC04354 (Copy) DSC04346 (Copy) DSC04345 (Copy) DSC04352 (Copy) DSC04353 (Copy) DSC04351 (Copy) DSC04344 (Copy) DSC04349 (Copy) DSC04343 (Copy) DSC04342 (Copy) DSC04341 (Copy) DSC04340 (Copy) DSC04339 (Copy) DSC04333 (Copy) DSC04335 (Copy) DSC04327 (Copy) DSC04319 (Copy) DSC04328 (Copy) DSC04336 (Copy) DSC04337 (Copy) DSC04329 (Copy) DSC04332 (Copy) DSC04338 (Copy) DSC04316 (Copy) DSC04309 (Copy) DSC04308 (Copy) DSC04313 (Copy) DSC04312 (Copy) DSC04307 (Copy) DSC04305 (Copy) DSC04311 (Copy) DSC04310 (Copy) DSC04303 (Copy) DSC04291 (Copy) DSC04275 (Copy) DSC04276 (Copy) DSC04295 (Copy) DSC04297 (Copy) DSC04280 (Copy) DSC04285 (Copy) DSC04298 (Copy) DSC04302 (Copy) DSC04288 (Copy) DSC04270 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 29 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
حسین پولادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۶ ب.ظ
عباس آقا دست درد نوکو . ولی ایخو ما هرچی گشتیم سی عکس مدیر آموزش و پرورش جدید نبی . عکس همه بی غیر او .
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۶ ب.ظ
اغای باربرز انشاالله در هر قسمتی از ایران زندگی کنی سالم و تندرست باشی واقعا مدیری دلسوز و فعالی بود خدا اجرش بده .
آشوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۱:۴۲ ق.ظ
امروز میکرفن هم بغض داشت و نفس نفس میزد... دست حق نگهدارت هرکجا باشی بدان که دعای هزاران تنگستانی بدرقه راه و نگهدارت خواهد بود مرد خاطرات خوب...خوب بمانی
اهرم شهر باستانی بزرگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۸:۴۳ ق.ظ
اززحماتشان سپاسگذاریم اورزوی سلامتی و سر بلندی برای خودش و خانواداش دارم
علی افسانژاد ( سمل )
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۴۱ ق.ظ
درود بدرقی راهت مدیر پر تلاش شهرستان تنگستان جناب آقای باربزر دوست فرهنگی . آقای باربرز را خوب می شناختم از زمانی که دانشجو بودیم وبعد من 7 سال در شهرستان دیر مدیر مدارس بودم وبیشتر وقت ها ایشان را می دیدم .ایشان بسیار توانا در آموزش وپرورش دیر وتنگستان بود. پس خدانگهدارت وآرزو میکنم همواره سلامت باشید . جناب آقای احمدی زاده نیز فردی توانا وبا تدبیر در آموزش وپرورش شهرستان تنگستان می باشد که تونایی بسیار بالایی برای مدیریتی بسیار خوبی در آموزش وپرورش دارند . ایشان خوب آموزش وپرورش تنگستان را می شناسد وهمواره برای بهبود کیفت آموزش در این شهرستان تلاش داشته ودارند . آقا پولادیان مدیریت شما برآموزش وپروش شهرستان تنگستان مبارک وانشاءالله که در این امر موفق باشید . آقای پولادیان کارهای اجرایی آموزش وپرورش را افراد کاردان وشایسته می خواهد . موفق باشید وتحولی انشاءالله ایجاد نمایید در آموزش وپرورش شهرستان تنگستان به بلندای نام تنگستان
arzandeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۹ ب.ظ
امیدوارم موفق باشید و خدا پشت و پناهتان...همیشه در ذهن و قلب ما جاودانید...
دانش اموز رشته ریاضی پیش دانشگاهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۲ ب.ظ
امیدوارم با اومدن رئیس جدید اموزش. پرورش شهر فکری هم به حال ما کنن ای خدا تا کی ما در نداشتن یک مدیر فعال و کارامد دور باشیم تا کی ما بچه های ریاضی نباید یک معلم خوب و با کیفیت در حد واندازه های اقای غلام پور معلم ریاضی داشته باشیم .اقای پولادی تو را به خدا ما سال 95 کنکور داریم و ما این پتانسیل رو داریم که نام شهرمون رو بالا ببریم .افتخارش برای شماست پس به ما هم کمک کنید .حداقل یک روز با ما بچه ها جلسه بزارید تا از زجر های که سال سوم کشیدیم بهتون بگیم .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۴:۵۸ ب.ظ
باربرز مرد بسیار متواضع و فروتنی بود .
معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۵ ق.ظ
ضمن تشکرازآقای صبوری.بابت اخبارفوق.وتشکرازباربرز عزیز..البته مدیرکل محترم میتواتست درانتخاب یک رییس بهتر باسابقه مدیریت بهتر تلاش میکرد.کرامت احمدزاده.ماشااله انبارکی..که سابقا ازگزینه های مدیریت بودن وتاپای مصاحبه رفتن وازنیروهای قوی بودند ازقلم افتاده شدن.برای پولادیان موفقیت خواهانم...اهرم آموزش وپرورش
احمدی زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۱:۳۹ ق.ظ
جناب آقای صبوری،سپاسگزارم از لطف و محبت شما من در میدان خدمت،به همه گروهها،افکار و گرایشها تعلق دارم و به همه کسانی که دل در گرو خدمت صادقانه به مردم و پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی دارند ارادت دارم سربلندی ایران عزیز در پناه تعالیم انسان ساز دین مبین اسلام،بالاتر و ارجح تر از همه این مقوله هاست انسانیت،ایمان،تعهد و اخلاص،مهمتر و ارزشمندتر از جناح بندی ها و نگرشهای سیاسی و فکریست من ضمن عرض تشکر صمیمانه از آقای باربرز که در طول مدت خدمت خود در تنگستان،فارغ از هرگونه اعمال نظر سیاسی و باندی،صادقانه و دلسوزانه تلاشهای مستمر و پیگیری در راستای انجام امور محوله و اعتلای نام تنگستان در عرصه تعلیم و تربیت از خود نشان داده و آثار مثبت ماندگاری از خود برجای گذاشته،انتصاب شایسته دوست و همکار ارجمندم جناب آقای پولادیان را به عنوان مدیر آموزش و پرورش تنگستان تبریک عرض نموده و امیدوارم بتوانیم با تشریک مساعی و عزم راسخ همه همکاران عزیزو برنامه های مدون و متنوع جناب پولادیان فصل نوینی در آموزش و پرورش تنگستان آغاز نماییم.
جمهیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۲۷ ق.ظ
گاهی ما هیچ توجهی به کارهایی که دیگران - یا شخصی خاص - برایمان انجام می دهند نمی کنیم و آن را نمی بینیم تا زمانی که از انجام آن کارها دست بکشند. ممنون که دلسوزانه برای این شهر زحمت کشیدید خدا پشت و پناهتان
ماندگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۲۰ ب.ظ
خدا حافظ مرد خستگی نا پذیر و صاحب قلب ها ! دعا ی خیرمان بدرقه ی راه تان!!! مدیریت آقای پولادیان نیز به فال نیک می گیریم.ان شاالله که حضور ایشان مایه ی خیر وبرکت است.
اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۴۹ ب.ظ
باربرزهرجابوده منشاخیروبرکت بوده نبایداین مدیرپرتلاش وبی حاشیه تغییرمی کرد.
خ فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۰ ق.ظ
باربرز به قلم نتوان ستودت که کاغذ عاجزمانداز توصیف خوبی هایت کاش سیاست وجود نداشت وجناحی روی کارنمی آمد باربرز اهل هیچ جناحی نبودونتوانست اینجابماندچون خالصانه کارمیکرد ومدیرباتدبیری بودهرجاهستی خداپشت وپناهت
دبیرتنگستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱:۴۵ ق.ظ
تلاش ها واخلاق حسنه آقای باربرز در این دیا رهیچگاه از یاد مردم وخصوصا فرهنگیان نخواهد رفت. اگر تغییر مدیریتی در هر ارگان واداره ای تحت تاثیر مسائل سیاسی وجناحی باشد آموزش وپرورش باید از این مقوله استثناء باشد مدیری به این شایستگی که در آموزش وپرورش حتی پست مدیر کلی آموزش وپرورش نیز شایسته وی می باشد ومی تواند اینقدر در این نهاد مهم مثمر ثمر باشد چرا باید تحت تاثیر مسائل جناحی تغییر کند مگر ما چقدر از این مدیران ایق در این استان محروم داریم به هر حال برای ایشان آرزوی موفقیت وسلامتی داریم وامیدواریم جناب آقای پولادیان که واقعا وظیفه سنگینی را که اکنون بر عهده گرفته اند با کمک همکاران فرهنگی در این راه موفق باشند . این کار را میتوان به تیم فوتبالی تشبیه کرد که یک سرمربی آن تیم را قهرمان لیگ کرده ومربی جدید بار سنگینی در ادامه دادن راه سرمربی قبلی وبرآورده خواسته هواداران دارد .
مدیر یکی از مدارس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۴:۵۱ ب.ظ
آموزش وپرورش تنگستان مدیری همچون اقای باربرز ندیده ونخواهد دید دعای خیر ما فرهنگیان تنگستان بدرقه راهش .......
مدیر یکی از مدارس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۴:۵۳ ب.ظ
آموزش وپرورش تنگستان مدیری چون آقای باربرز را ندیده ونخواهد دید ....دعای خیر ما فرهنگیان بدرقه راهت......
دانش اموز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۱۱ ب.ظ
از اقای پولادی خواهش میکنم یکم به فکر بهبود دبیرا باشه ما امسال تمام تلاش خودمون کردیم اگه یه نگاهی به نتایج کنکور امسال کنید میبنید دانش اموز شهر ما نتیجه خاصی نگرفته قبول که خیلیا نمیخونن اما بی انصافی بگیم به اندازه انگشتای دستم درس خون نداشتیم که لااقل چند تا سه رقمی دانشته باشیم ولی ازما که چند تا دبیر مجرب تو شهرستان نداریم چیه واقعا دبیرای ما یه دارن رفع تکلیف میکنن یا به فکر کلاسای فوق برنامه هستن
یک ایرانی بوشهری تنگستانی، اهــــــرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۵۴ ق.ظ
باسمه تعالی باسلام ، همواره این سوال در ذهن وجود دارد که تغییر برای تحول است و برای خروج از یک راه بی سرانجام و حضور در راهی که بهتر از گذشته باشد وسرانجام آن مشخص....؟آیا در روند روبه رشد آموزش و پرورش اهرم راهی نامشخص بود،؟تا کی ما باید این و آن را به واسطه بازیی های سیاسی و جناحی خارج از فعالیت های اجتماعی و انسانی بر مستد قدرت بگزاریم ،آیا می شود گفت دورانی راکه آموزش و پرورش اهرم در آن قدمهای بلندی جهت شکوفایی برداشته شده نادیده گرفت ،آیا شایسته است سکان دار این تحول را از قطار حرکت به سمت تعالی پیاده کرد؟ من هم به نوبه خود زحمات بی دریغ و تلاش های ارزنده برادر بزرگوار باربرز را ارج می نهم ودرود می فرستم به فرزند این مرزو بوم که همه ی ایران سرای من است،و خوش آمد می گویم به آقای پولادی و امید وارم راه رو به رشد آموزش و پرورش اهرم را ادامه وموفق باشد.درود بر تنگستان و تنگستانی ها
زنده بودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ شهریور ۱۳۹۴ در ۹:۳۵ ق.ظ
نظرات کاربران را خواندم ولی در میان دل همه نظرات ارزشهای وجودی آقای باربرز نمایانتر بود واین یعنی برتری ارزشها. حال دوست داشتیم که آقای مدیر کل توجیهاتی را مبنی براین تغییر ارائه می داد که متاسفانه در اولین تغییر مدیریتی او هیچی توجیهی ارائه نکردد.بلکه در این انتصاب مدیرکل دهن کجی به ارزشها نمایانتر بود . معلم تنگستان
خانم تنگستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
تغییرها بایدمنشا تحول باشد نه صرف جابجایی گروهی که متاسفانه درجامعه ما رسم شده است.ازبدوتشکیل دولت محترم ندای تعویض باربرز برسرزبانها افتاد وباوساطط امام جمعه وفرماندار وگروههای معلمین مدیرکل وقت پاسخ مناسب دادن و تمدیدشد.سپس اسامی افرادی مطرح گردید.مرتضی کرمی.محمدی منش.امیرنژاد.احمدزاده.انبارکی..که بعضی هابامخالفت فرمانداروبعضی ها بامخالفت دفتر ستاد روحانی ویاشورای شهر قرارگرفتن.مدتی بعد خبرازمصاحبه انجام گرفت که یکی ازافرادتاپای مصاحبه رفت .که بنظراهالی قلم ودبیران آموزشی ایشان باسابقه طولانی درآموزش وفنی میتوانست مفیدباشد.درپایان گزینه پولادی مطرح شد که باتوجه اینکه این دونفردرفضای آموزشی کنارهم بودن به توافق رسیدن.مدیری جدید بدون سابقه مدیریت درمدارس مختلف .امید فال نیک باشدومایه امیدواری
یه معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ شهریور ۱۳۹۴ در ۸:۵۲ ب.ظ
شاتوت زیر گردی ماه ، روشن و درخشنده سوسو می زد . یه جور درخشش سبز مایل به طلایی از شاخ وبرگاش حباب ، حباب می ترکید و می چکید و می پاشید . داشتم این درخشش و هاله گردی و دور برگها و تنه اش آشکار ، آشکار می دیدم .امایک دفعه خارپشت. تفتیدم ، تفتیدم ، از برازیدن این نا امید .به زوالی ، که مرا می پوشید خارپشت و تو هر چه ، و از هر چه تهی ,ریسمانی به تو آویخته ، از روز ابد خار ، بر پشت ، چیره ی تو .چیره بر تو .همه ، چیره بر تو .
فرهنگی از اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۹ ق.ظ
جناب باربرز از فرهنگیان شایسته و بزرگوار تنگستان بود که هماره مورد احترام بسیاری از فرهنگیان اعم از شاغل و بازنشسته بود وا ین شخصیت کاریزماتیک و دوست داشتنی خود را مدیون نوع برخورد و احترامی که به دیگران می داشت بدست آورده بود ، امیدوارم که مدیر یت جدید در این خصوص پیشرو و پیشقدم بوده و نیز با بکار گماردن کارشناسان متعهد و متخصص ، مدیر و مدبر که وضعیت بسامانی بویژه قسمت آموزش از صدر تا ذیل آنطور که شایسته شهرستان است ندارد و با استفاده از نظرات ، ایده ها و تفکرات فرهنگیان (که در شهرستان کم نداریم )فرایند آموزش و پرورش را به پیش ببرد و ضمن توجیه پرسنل موجود در مدیریت خانه دوم فرهنگیان یعنی مدیریت آموزش و پرورش را به تمام معنا فضایی امن ، فرهنگی ، آرام و دوست داشتنی که آرزوی هر فرهنگیست برای آنان ملحوظ دارد که در این چندین سال گذشته مدیریت آموزش و پرورش این مهم کمتر بخود دیده است را ، اصلاح نماید . به امید تحقق این خواسته
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۳:۱۴ ق.ظ
کاش کارشناسان در مورد عملکردها نظر بدهند نه اینکه دوستان نزدیک یک مدیر به واسطه رابطه به تعریف تمجید بپردازند و معایب را پوشش دهند در این دوسال بیشترین معلم ریاضی زبان فیزیک که تعهد ده ساله داشته اند از اهرم بدون توجیه وبه دلیل روابط منتقل شده اند و هیچ دبیری به اهرم منتقل نشده مدارس از دبیران دروس مذکور رنج میبرند وضعیت آمار کنکور هم از همه شهرستانها پایین تره از نظر آموزشی هم صفر بوده ایم تجهیزات مدارس هم در حد مدارس روستاهای دور افتاده حال برای چاغ سلامتی مدیر باهامون باید هورا بکشیم کیفیت رو فدای احساسات کردیم سری به مدارس کار دانش مدرس قدس بزنید همه چیز نمایان است
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۹:۴۴ ق.ظ
آقای باربرز خداوند نگهدارت باد تو بر دلهای مردم اهرم حکومت کردی
احمد عاشوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۷ شهریور ۱۳۹۴ در ۶:۴۸ ب.ظ
امیدواریم از وجود مسولی خدمتگزار و خلاقی مثل اقای باربرز در عرصه های کلیدی استان اسفاده شود ... مرد بزرگ بدرود
زنده بودی از امارات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۹ ب.ظ
انتخاب شایسته ای است دکتر پولادی مرد کاردان و متواضعی است از خداوند متعال توفیق خدمت پربار برای ایشان و پیشرفت علمی شهر عزیزم راخواستارم دست حق نگهدارش باد
زهرا دانش آموز مدرسه برتر سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲ آذر ۱۳۹۴ در ۲:۳۶ ب.ظ
جناب باربرز دلمان برایت تنگ می شود برای اندیشه های نوینت برای مهربانیت .مهر امسال غریبانه آغاز شد .
زهرا دانش آموز مدرسه برتر سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲ آذر ۱۳۹۴ در ۲:۴۰ ب.ظ
جناب باربرز کجایی اندیشه هایت کجا رفت .تلاشهای بی شمارت را برای بچه های تنگستان فراموش نخواهیم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین