کد خبر: DT-4294
تعداد بازدید: 112بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳
<p>تیم ملی ایران در اولین بازی خود در جام ملت های آسیا با یک بازی خوب موفق شد دو بر صفر تیم ملی بحرین را شکست دهد و امیدها را در میان مردم ایران جهت موفقیت های بیشتر زنده کند. هرکدام از بازیکنان تیم ملی ایران کارنامه متفاوتی از خود به جای گذاشتند که در زیر به طور خلاصه آن ها را بررسی کردیم.</p>

این 14 مرد پیروز؛ نگاهی کوتاه به  عملکرد بازیکنان ایران مقابل بحرین

علی رضا حقیقی: با واکنش مناسبی  که نسبت به شوت محکم و سریع  مهاجم بحرین داشت نشان داد که می توان همچنان به او اعتماد کرد. توجه داشته باشید که گلرهای جام دارند پشت سر هم اشتباه می کنند. او حالا آن قدر اعتماد به نفس هم دارد که خودش را درگیر جنگ روانی می کند.

جلال حسینی:  همچنان قدرتمند و غیر خلاق، وظیفه اصلی سید جلال دور کردن توپ است. حتی در خط حمله  ایران هم توپ را مانند مدافعان دور می کند. زیرتوپ زدن هایش و همچنین عدم ریسک ناپذیری موجب شد جلال کمتر اشتباه کند و ما یادمان برود که یک بار از مهاجمان حریف عقب افتاد.

مرتضی پور علی گنجی: با انگیزه ، شجاع و توانا ، چقدر خوب که جای منتظری را پر کرد و در خط  جلو هم کمک می کرد.

وریا غفوری: زیاد نفوذ نکرد و البته نفوذهایش نیز چنگی به دل نزد. در خط دفاعی بی اشتباه ظاهر شد.

مهرداد پولادی: حالا دیگر یک مدافع با تجربه محسوب می شود. البته بر خلاف جام جهانی کمتر اجازه نفوذ داشت تا راحت بازی کند.

جواد نکونام: مدت ها بود چنین بازی خوبی از کاپیتان ندیده بودیم. پاس های عمقی، فرصت سازی، حضور مناسب در خط دفاعی، پاس های صحیح، هدایت مناسب تیم

آندرانیک تیموریان: روی هر دو گل  موثر بود. همچنان جنگنده و شجاع، همچون سامورایی

مسعود شجاعی: یک بار با پاسش  فرصت به حریف داد و یکی دوبار نیز دنبال توپ نرفت، ولی یک گل زد و یک پاس خوب به دژاگه داد تا کی روش در آینده  بازهم به او اعتماد کند.

اشکان دژاگه: سانترهای بی هدف زیادی داشت، و فرصت هایی را هم از دست داد. ولی با خلاقیت و تکنیکش برای ایران موثر بود.هرچند شاید خیلی ها انتظارشان بیشتر باشد.

احسان حاج صفی: گل زیبایش و فرار از عمق هایش  نبوغ کمتر کشف شده اش را نشان داد و این که چرا نتوانست به لیگ انگلیس پای بگذارد.

رضا قوچان نژاد: بارها در خط آفساید قرار گرفت و یک بار تک به تک آفساید را بیرون زد. البته  او بالاخره گل می زند حتی در آفساید!

سردار آزمون: در همان اندک دقایق بازی با حفظ توپ و تکنیکش وقت بازی را به خوبی پر می کرد.

سروش رفیعی: چند دقیقه ای برای یک دقیقه بازی کردن دعا خواند تا نشان دهد انگیزه های زیادی دارد.

علی رضا جهانبخش: فیلم بازی او را به کسانی که او را نمی شناسند و در هیچ کدام از دوره های این تورنمنت شرکت نکرده اند نشان بدهید!

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین