سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-3900
تعداد بازدید: 90بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳
<p>این تخته سنگ های جالب از چوب درست شده اند و برای اولین بار است که در کوه های آلپ از آن ها استفاده می شود. رمز اول و مهم درتولید آن ها پنهان بودن است که واقعا هم به خوبی اجرا شده است زیرا به راحتی قابل شناسایی نیستند.</p>

شاید در نگاه اول بسیار سخت باشد که باور کنید تکه سنگی که در مقابل شما قرار دارد در اصل یک اتاق گرم و راحت است ولی باید درب آن را باز کرد و نگاهی به دورنش انداخت تا این موضوع به شما ثابت شود.

این تخته سنگ های جالب از چوب درست شده اند و برای اولین بار است که در کوه های آلپ از آن ها استفاده می شود. رمز اول و مهم درتولید آن ها پنهان بودن است که واقعا هم به خوبی اجرا شده است زیرا به راحتی قابل شناسایی نیستند.

شرکت تولید کننده این کابین های استتار شده در توضیحات آن آورده است که طرح اصلی از روی کمین گاه ها و خانه های شکارچیانی ساخته شده است که سال هاست در آلپ حضور دارند.

درون این اتاقک چوبی تخت، میز و صندلی برای نشستن وجود دارد که همگی در داخل دیواره های این اتاقک قابل پنهان شدن هستند. استفاده از این اتاق ها می تواند برای جذب گردشگران نیز مناسب باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
ا -ص
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹ دی ۱۳۹۳ در ۶:۵۵ ب.ظ
جالب است.یک تکه سنگ هم من سراغ دارم که مانند یک اتاق است. این سنگ ازچوب ساخته نشده بلکه سنگ طبیعی است ونه در کوههای آلپ بلکه در دوکیلومتری شهر اهرم قرار دارد عکس آن گرفته و خواهم فرستاد .
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین