دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-19939
تعداد بازدید: 44بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">بنا بر گزارش سازمان ملل در حال حاضر بیش از 25 هزار شهروند خارجی از 100 کشور جهان در سوریه و عراق در کنار تروریست های داعش می جنگند.</div>

پلیس بین الملل از شناسایی دست کم ۴ هزار نفر که در قالب توریست به منطقه سفر کرده و به تروریست های داعش در عراق و سوریه پیوسته اند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، پلیس بین الملل (اینترپل) خواستار جلوگیری از پیوستن شهروندان بیشتر به تروریست ها در خاورمیانه شد. دبیرکل اینترپل اعلام کرد در سال جاری میلادی بیش از ۴ هزار نفر را که در قالب توریست به خاورمیانه سفر کرده و سپس با عزیمت به سوریه و عراق به تروریست های داعش پیوسته اند، شناسایی کرده است.

این در حالی است که شمار افرادی که سال گذشته به همین شیوه به تروریست ها پیوسته اند ۹۰۰ نفر بوده است. «یورگن اشتوک» دبیرکل اینترپل با اعلام این مطلب خواستار مقابله با این پدیده از طریق افزایش همکاری های اطلاعاتی کشورها شد. به گفته وی علاوه بر این کشورها باید دسترسی اینترپل به اطلاعات ملی را فراهم کنند تا از این طریق فاصله شناسایی افراد تندرو و روند سفر آنها به منطقه کمتر شود.

بنا بر گزارش سازمان ملل در حال حاضر بیش از ۲۵ هزار شهروند خارجی از ۱۰۰ کشور جهان در سوریه و عراق در کنار تروریست های داعش می جنگند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین