کد خبر: DT-51808
تعداد بازدید: 279بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
بسیح جامعه پزشکی در راستای خدمت رسانی به مردم و ارتقا سلامت به ويژه مشکلات و بیماریهای مرتبط با چشم قصد دارد کلنیک تخصصی و فوق تخصصی را در شهر اهرم در تاریخهای 13 و 14 و 15 آبان ماه اجرا نماید.

به گزارش دلیران تنگستان، ایرج زنده بودی معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان درباره برپایی کلنیک تخصصی چشم پزشکی در شهر اهرم عنوان کرد: بسیح جامعه پزشکی در راستای خدمت رسانی به مردم و ارتقا سلامت به ويژه مشکلات و بیماریهای مرتبط با چشم قصد دارد کلنیک تخصصی و فوق تخصصی را در شهر اهرم در تاریخهای ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ آبان ماه اجرا نماید.
وی درباره محل برگزاری و نحوه ثبت نام در این کلنیک نیز خاطر نشان کرد: این کلنیک در مدرسه استثنایی قایم در خیابان پشت استادیوم چمن جنب اداره ورزش برگزار میگردد. همچنین ما از طریق دهیاریها، خانه های بهداشت و پایگاههای بسیج و مراکز سلامت اطلاع رسانی کرده ایم و اسامی به شبکه ارسال شده و با پیامک تاریخ مراجعه اعلام خواهد شد.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی در ادامه بیان کرد که در این کلنیک سه روزه، بینایی سنجی، معاینه و درمان صورت میگیرد و کلیه خدمات به صورت رایگان میباشد.
وی در پایان گفت: از مردم شریف خواهشمندیم طبق تاریخی که با پیامک به شماره تلفن ثبت نام کنندگان ارسال شده در کلنیک حضور یابند و دفترچه بیمه خود را نیز حتما به همراه داشته باشند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین