کد خبر: DT-21921
تعداد بازدید: 29بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">ملی‌پوش والیبال روسیه گفت: ایران با توجه به بازی‌هایی که انجام داده تیم قدرتمندی است اما ما هم امیدمان را از دست نداده‌ایم.</p>
&nbsp;

در خصوص شرایط تیم ملی والیبال روسیه اظهار داشت: با ۱۳ بازیکن به تهران آمدیم و میخائیلف را در ترکیب نداریم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. هرچند نتایج خوبی کسب نکردیم اما امیدمان را برای ماندن در سطح یک لیگ جهانی از دست ندادیم.

وی ادامه داد: از لحاظ بدنی با مشکل روبرو هستیم چون راه زیادی را طی کردیم. تمام بازی‌های ایران را دیده‌ایم. آنها در بازی رفت هم ما را شکست دادند و این نشان می‌دهد که چقدر قدرتمند هستند. نقاط قوت و ضعف آنها را آنالیز کردیم و می‌خواهیم استفاده کنیم.

ملی‌پوش والیبال روسیه در خصوص تغییر سرمربی عنوان کرد: این خبر برای ما شوک‌آور بود. چراکه دو بازی بیشتر باقی نمانده بود و مسئولان تصمیم گرفتند که این تغییرات را ایجاد کنند. ورنکو زحمات زیادی برای تیم کشید اما به اهدافش نرسید. سرمربی جدید هم قبلاً مربی بوده و شناخت خوبی دارد.

کلودونیسکی در مورد تماشاگران ایرانی گفت: ایران تماشاگران پرشوری دارد که کار را برای هر تیمی سخت می‌کنند. شنیدم که با چه هیجانی تشویق می‌کنند ولی ما باید خیلی زود با شرایط هماهنگ شویم. جو سالن دیوانه‌کننده است.

انتهای پیام/آ

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین