کد خبر: DT-28671
تعداد بازدید: 72بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مسابقه دو تیم ایرانجوان بوشهر و گیتی‌پسند اصفهان به نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.</span>

از هفته نهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم ایرانجوان بوشهر عصر دوشنبه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر میزبان تیم گیتی پسند اصفهان بود که این مسابقه با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

تیم ایرانجوان که در فصل‌های قبل همواره در چهره یک تیم مدعی صعود به لیگ برتر حاضر شده بود، در این فصل به خوبی فصل‌های قبل نتوانست نتیجه بگیرد.

دو تیم برای حضور در رده‌های بالای جدول نیازمند کسب سه امتیاز این مسابقه بودند و به همین دلیل مسابقه هجومی را در دستور کار قرار دادند.

امین نصیری در دقیقه ۲۷ مسابقه توانست نخستین گل تیم گیتی‌پسند اصفهان را به ثمر برساند.

این گل تیم گیتی‌پسند باعث شد تا تیم ایرانجوان دامنه هجوم خود را گسترش داده و خطرهایی را روی دروازه گیتی‌پسند ایجاد کند.

در آخرین دقیقه مسابقه در نیمه اول تیم ایرانجوان صاحب یک ضربه پنالتی شد که دروازبان گیتی‌پسند ضربه پنالتی کردجهان را مهار کرد ولی در برگشت مصطفی احمدی توانست بازی را به تساوی بکشاند.

در نیمه دوم دو تیم برای رسیدن به گل پیروزی تلاش کردند ولی این حملات حاصلی در پی نداشت.

تیم ایران‌جوان بوشهر با این تساوی با ۹ امتیاز به رده سیزدهم صعود کرد و گیتی پسند نیز با ۱۲ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.

شرایط جوی بازی را برایمان سخت کرد

سرمربی تیم گیتی‌پسند اصفهان در پایان این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: شرایط تیم ما رفته رفته بهتر می‌شود و امیدواریم در مسابقات آینده با کسب امتیازات مورد نیاز به صدر نزدیک و نزدیک‌تر شویم.

واهیک طروسیان اضافه کرد: مسابقه امروز در شرایط جوی و آب و هوایی خاص برگزار شد و این موضوع شرایط را برای ما سخت‌تر کرد.

وی ادامه داد: با تلاش بازیکنان و با برنامه‌ریزی مناسب توانستیم به گل برسیم ولی به علت عدم تمرکز بازیکنان گل تساوی را دریافت کردیم.

سرمربی تیم گیتی‌پسند اصفهان گرفتن پنالتی برای تیم ایرانجوان بوشهر را صحیح دانست و خاطرنشان کرد: داور به همه صحنه‌ها نزدیک بود.

ایرانجوان تقویت می‌شود

مربی تیم ایران‌جوان بوشهر در پایان این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: هواداران ما در همه شرایط یار و یاور ما بوده‌اند و از همراهی و کمک آنها کمال تقدیر و تشکر را داریم.

علیرضا طارمی با اشاره به اینکه بازیکنان ایرانجوان در این مسابقه از موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردند، ادامه داد: اگر به خوبی از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم می‌توانستیم پیروز این مسابقه باشیم.

وی با بیان اینکه تنها به برد در این مسابقه فکر می‌کردیم، اضافه کرد: مساوی و کسب تنها یک امتیاز حاصلی برای ما نداشت و در پایان فصل حسرت این موقعیتها را خواهیم خورد.

مربی تیم ایران‌جوان بوشهر از برنامه‌ریزی برای تقویت این تیم در نیم‌فصل دوم مسابقات خبر داد و خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل دوم بازیکنان جدیدی به تیم ما اضافه خواهند شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین