کد خبر: DT-26762
تعداد بازدید: 131بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
<span class="intro-text">تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر در دیدار خانگی مقابل تیم شهردارای اردبیل دو بر یک به پیروزی دست یافت.</span>

از هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور در لیگ آزادگان، تیم ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر میزبان تیم شهرداری اردبیل بود که به نتیجه دو بر یک مقابل حریف خود به برتری دست یافت.

تیم شهرداری اردبیل که که در پنج بازی نخست لیگ هشت امتیاز یعنی دو برابر تیم ایرانجوان بوشهر امتیاز گرفته بود، در این مسابقه نیز در پی کسب سه امتیاز و حضور در تیم‌های بالانشین جدول بود.

ایرانجوان بوشهر نیز نمی‌خواست روند ناکامی‌های هفته نخستش ادامه داشته باشد و تلاش داشت که از امتیاز میزبانی خود برای کسب یک برد شیرین استفاده کند.

هر چند دو تیم به برد در این مسابقه می‌اندیشیدند ولی در نیمه اول تلاش دو تیم برای دستیابی به گل بی‌نتیجه بود و بازی در این نیمه اغلب در میانه‌های زمین در جریان بود.

با شروع نیمه دوم، هر دو تیم حرکت های هجومی خود را تقویت کردند تا بتوانند امتیاز بیشتری از این بازی کسب کنند.

تیم ایرانجوان بوشهر حملات گسترده‌ای را روی دروازه ایرانجوان تدارک دید و در دقیقه ۶۰ این مسابقه پاس عرضی احمدی باعث شد تا احسان اسدزاده با دروازه شهرداری تک به تک شود و گل اول این مسابقه توسط اسدزاده به ثمر برسد.

این برتری تیم ایرانجوان دوام چندانی نداشت و سه دقیقه بعد تیم شهرداری اردبیل توسط روح‌الله نعمتی به گل تساوی دست یافت.

بعد از این گل، بازی اندکی رو به تعادل رفت و دو تیم با احتیاط بیشتری به بازی ادامه دادند.

دقیقه ۷۳ مسابقه تیم ایرانجوان بوشهر پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه آزاد مستقیم شد که اویس‌ کردجهان موفق شد با یک شوت بسیار زیبا این موقعیت را به گل تبدیل کند.

شوت کردجهان به گوشه دروازه تیم شهرداری اردبیل رفت تا ایرانجوان بتواند سه امتیاز شیرین را از این مسابقه خانگی کسب کند.

در ادامه مسابقه، شهرداری اردبیل سراسر حمله شد و چند موقعیت خوب را نیز روی دروازه ایرانجوان ایجاد کرد که دو توپ نیز به تیر دروازه ایرانجوان برخورد کرد ولی این تیم خوش‌شانس بود که دروازه‌اش باز نشد.

داوری این مسابقه را رضا قاسمی با کمک براتعلی مولوی، محمدرضا طالبی و ابوالحسن دلباز بر عهده داشتند و ناظر داوری مسابقه نیز سعادت باغبان بود.

اعتراضات نیمکت هر دو تیم به داوری مسابقه از نکات قابل توجه دقایق پایانی این مسابقه بود.

ایرانجوان با کسب این سه امتیاز، هفت امتیازی شد و به رده سیزدهم جدول صعود کرد و شهرداری اردبیل نیز با هشت امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین