کد خبر: DT-39541
تعداد بازدید: 337بازدید
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴
سخنرانی پورفاطمی برای کاندیدای اصلاح‎طلبان:
پورفاطمی گفت: در محضر خدای خود و در حضور شما مردم سوگند یاد می کنم در هیچکدام از پرونده های اختلاس های میلیاردی از منابع کشور دست نداشته ام و همچون شما مردم خوب و انقلابی صادق و پاکدست مانده ام.

پس از روزها انتظار نماینده چهار دوره مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، بعد از ظهر چهارشنبه وارد استان بوشهر شد و در میان موج استقبال حامیان خود شامگاه امشب در مسجد النبی کاکی و مسجد دشتیهای خورموج به ابراز احساسات مردم پاسخ گفت.

محمد مهدی پورفاطمی گفت: در شانزده سال خدمتگزاری شما مردم همواره در طریق راستی و درستی و صداقت گام برداشتم و همیشه سعی کردم نماینده ای لایق برای اعتماد شما مردم خوب و شریف شهرستانهای دشتی و تنگستان و استان بوشهر باشم.

وی گفت: در محضر خدای خود و در حضور شما مردم سوگند یاد می کنم در هیچکدام از پرونده های اختلاس های میلیاردی از منابع کشور دست نداشته ام و همچون شما مردم خوب و انقلابی صادق و پاکدست مانده ام.

وی تصریح کرد: اگر نماینده ای لایق برای شما بوده ام و شایسته اعتماد چند باره ی شما هستم اکنون که فرصت خدمتگذاری از من دریغ داشته شد با رای خود به محمد پاکدل ادامه دهنده طریق راستی و درستی و پاکدستی باشید.

نماینده چهار دوره مردم دشتی و تنگستان با اشاره به جلوه های زیبای همدلی و همزبانی مردم این دو شهرستان گفت: مردم دشتی و تنگستان آماده اند تا بر خلاف تصورات تمامیت خواهان راه تدبیر و امیدواری را برگزینند و با نه خود به کاسبان تحریم دروازه های امیدورای را به سمت مردم کشور بگشایند.

وی افزود: هیچگاه ارتباط قلبی خود را با مردم استان قطع نخواهم کرد و به اعتماد شما مردم به اندیشه و راه خود افتخار می کنم و می کوشم همچون همیشه در کنار شما و همراه شما بمانم.

کاندیدای ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان کشور در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتی و تنگستان نیز با تقدیر از بزرگواری و صداقت مردم گفت: با تداوم اندیشه اصلاح طلبی و با الگو برداری از سلوک پورفاطمی پاسدار و نگهبان اعتماد شما مردم خواهم بود.

محمد پاکدل با ابراز خوشحالی از اتحاد مردم دشتی و تنگستان گفت: آنان که دیوارهای بی اعتمادی بین مردم ما کشیدند تا با جدایی این مردم و دلگیر کردن آنان از همدیگر به خواستهای محدود جناحی خود دست یابند امروزه از دیدن این همگرایی وحشت زده و شرمسارند.

پاکدل افزود: اندیشه اصلاح طلبی و طریق میانه روی بهترین راه برای توسعه منطقه است و من می کوشم با استعانت از خداوند و اعتماد شما مردم در این مسیر ثابت قدم گام بردارم.

گفتنی است پورفاطمی در مسجد الغدیر بوالخیر نیز در حمایت از کاندیدای اصلاح طلبان در دشتی و تنگستان سخنرانی کرد.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین