شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-36430
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴
استاندار بوشهر گفت: در یکی از بهترین نقاط شهر بوشهر زمینی برای استقرار اورژانس هوایی بوشهر در نظر گرفتیم.

مصطفی سالاری ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران عامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر با تأکید بر تقویت امداد و نجات دریایی و هوایی در استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در بخش امداد و نجات هوایی نیازمند تقویت و بهره‌مندی از امکانات بیشتر و گسترده‌تر است و باوجود حوادثی که در این استان اتفاق می‌افتد باید امکانات مقابله با حوادث هوایی در استان نیز تقویت شود.

استاندار بوشهر بابیان اینکه آمادگی تقویت بخش امداد و نجات هوایی هلال‌احمر در بوشهر را داریم، اظهار داشت: در یکی از بهترین نقاط شهر بوشهر زمینی برای استقرار اورژانس هوایی بوشهر در نظر گرفتیم.

وی بیان کرد: استان بوشهر در حوزه امداد و نجات هلال‌احمر موفق و سربلند بوده اما نیاز است در توانمندسازی منابع انسانی و تشکل‌ها و سمن‌ها نیز اقدام کنیم.

استاندار بوشهر اضافه کرد: ویژگی خاص استان بوشهر موجب شده در بخش امداد و نجات به‌ویژه در دریا موقعیت خاصی داشته باشد و ضروری است امداد و نجات دریایی در استان بوشهر تقویت شود.

سالاری گفت: و تعداد پایگاه‌های امداد و نجات دریایی در استان بوشهر افزایش یابد و نیروی انسانی آموزش‌دیده در این بخش نیز تقویت شود.

سالاری با اشاره به نیروی انسانی باانگیزه در هلال‌احمر استان بوشهر ادامه داد: هلال‌احمر تعامل خود را با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داده و تقویت کند تا بتوان خدمات بهتری به مردم استان بدهیم.

وی افزود: توجه به مسائل اجتماعی، فرهنگی و ورزشی نیز در دستور کار هلال‌احمر باشد و نباید منتظر حوادث باشیم تا بعد از آن از تشکل‌ها استفاده کنیم.

استاندار بوشهر اظهار داشت: جمعیت هلال‌احمر باید امید به زندگی و نشاط در جامعه را بیشتر کرده و ضمن برنامه‌ریزی مناسب برای اوقات فراغت دانش‌آموزان، درزمینهٔ ارتقا کیفی دانش نیز گام بردارد.

سالاری از تلاش‌های شعبانزاده مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر قدردانی و برای حسین درویشی سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/۲۲۵۵/س۳۰

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین