شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-28682
تعداد بازدید: 90بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
فرمانده انتظامي استان بوشهر  گفت:پس از چند ماه كار اطلاعاتي و عملياتي باند سه نفره سارقين طلاجات منزل در برازجان شناسايي و در عملياتهاي جداگانه دستگير شدند.

انهدام باند سارقين طلاجات منزل در برازجان
فرمانده انتظامي استان بوشهر  گفت:پس از چند ماه كار اطلاعاتي و عملياتي باند سه نفره سارقين طلاجات منزل در برازجان شناسايي و در عملياتهاي جداگانه دستگير شدند.
سردار حيدر عباس زاده در تشريح جزيياتي بيشتر از اين خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع چندين فقره سرقت طلاو زيورآلات از منازل شهروندان در شهر برازجان پليس طرح هاي عملياتي ويژه اي را در دردستور كار قرار داد.
وي افزود:با تجميع پرونده ها و بازخواني انها بوسيله تيم ويژه كاراگاهان پليس آگاهي دشتستان تعدادي از سارقين غير بومي شناسايي و محل هاي رفت و آمد آنها تحت نظر قرار گرفت.
به گفته سردار عباس زاده: در نهايت سه نفر از سارقين به هويت هاي” مهرداد””فرشاد” و” ميلاد”      د ريكي از شهرستانهاي استان همجوار شناسايي و در عملياتهاي شبانه دستگير و به شهرستان دشتستان منتقل شدند.
وي اضافه كرد سارقين دستگير شده تا كنون به ۹فقره سرقت طلا و زيورالات از منازل شهروندان برازجان اعتراف كرده اند.
فرمانده انتظامي استان بوشهر تصريح كرد: سارقين پس از ورود به شهر برازجان و شناسايي محله ها و خانه هاي مورد نظر و اطمينان از خالي بودن آن با تخريب درب وارد منزل شده و صرفا هم طلا و زيروآلات را سرقت و بلافاصله از استان خارج و پس از مدتي اموال مسروقه را به افراد مشخصي مي فروخته اند.
اين مقام ارشد انتظامي به شهروندان توصيه كرد: وقتي منازل خود را ترك مي كنند اشياء قيمتي و زيورآلات خود را در جاي مطمئن نگهدارند يا به بستگان و نزديكان سفارشي جهت مراقبت از منزلي كه خالي مي شود صورت گيرد.
با سلام و خسته نباشی قهرمانی خبرنگار پلیس

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین