چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-8808
تعداد بازدید: 95بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳
فرماندار تنگستان:
<p>فرماندار تنگستان گفت: امام(ره) انقلاب اسلامی را از بارزترین مصادیق قیام خدا می‌دانست و حرکت الهی سیاسی خویش را به آیات قرآن مجید مستند می‌کرد.</p>

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خبرگزاری فارس، راهپیمایی بیست و دوم بهمن‌ماه در مرکز این شهرستان تنگستان با حضور امام جمعه اهرم، فرماندار تنگستان و جمعی از مسئولین و آحاد مردم شهر اهرم پرشور و گسترده برگزار شد.

در پایان این راهپیمایی فرماندار تنگستان در محل استادیوم ورزشی شهر اهرم به ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت امام(ره) پس از انبیای الهی و معصومین(ع) از کم‌نظیرترین و ممتازترین شخصیت‌های تاریخ بشر است که با اندیشه‌های بلند، مسیر تاریخ را دگرگون کرد و سرمنشأ تحولات عظیمی در ایران و جهان شد.

غلام‌رضا ترک‌زاده ضمن تبیین اندیشه‌های سیاسی امام خمینی(ره) نیز عنوان داشت: امام(ره) انقلاب اسلامی را از بارزترین مصادیق قیام خدا می‌دانست و حرکت الهی سیاسی خویش را به آیات قرآن مجید مستند می‌کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح عملکرد عمرانی شهرستان پرداخت و اعلام کرد: در سفر ریاست محترم جمهور به استان بوشهر، احداث سد خاییز در دستور کار قرار گرفت که عملاً اجرای آن به زودی انجام خواهد شد.

ترک‌زاده به ضرورت احداث سد خاییز اشاره کرد و عنوان داشت: عملیات اجرایی این پروژه‌ به فرمان ریاست محترم جمهوری و عنایت و پیگیری استاندار محترم بوشهر صادر شده است.

وی اضافه کرد: این سد با مخزن آبی به حجم ۹ میلیون متر‌مکعب، ظرفیتی معادل ۵ برابر ظرفیت آب آشامیدنی شهر اهرم را خواهد داشت، ضمن اینکه سد خاییز علاوه بر تأمین آب شرب منطقه، در تأمین آب کشاورزی نیز موثر خواهد بود.

ترک‌زاده تصویب بزرگراه اهرم – برازجان را از دیگر خبرهای مسرت‌بخش سفر ریس جمهور به استان بوشهر ذکر و خاطرنشان کرد: این پروژه در آتیه‌ای نزدیک به مرحله اجرا و عمل در خواهد آمد.

وی همچنین اعلام کرد: درمانگاه تخصصی شهید رجایی اهرم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین درمانگاه‌های استان بوشهر که از سال ۸۹ آغاز شده بود با همت مسئولان امر به اتمام رسیده و پس از تجهیز امکانات تا پایان سال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار تنگستان در پایان از حضور حماسی و پرشور مردم شهر اهرم و تمامی مردان و زنان همیشه در صحنه شهرستان تنگستان در راه‌پیمایی بیست و دوم بهمن ۹۳ در این آب و هوای نامساعد قدردانی کرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین