کد خبر: DT-30823
تعداد بازدید: 238بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۴
امروز هم معلم و هم اولیاء و دانش آموزان پشت درب مدرسه در بارندگی شدید حدود 1ساعت عذاب کشیدند. گلایه ای که می توان به آن نیز نگاه انتقاد آمیز داشته باشید.

دلیران تنگستان،گلایه و انتقاد چند تن از اولیاء و دانش آموزان به مدیران آموزش و پرورش

متن انتقاد به شرح ذیل است:

امروز هم معلم و هم اولیاء و دانش آموزان پشت درب مدرسه در بارندگی شدید حدود ۱ساعت عذاب کشیدند. گلایه ای که می توان به آن نیز نگاه انتقاد آمیز داشته باشید.

به عنوان اولیاء دانش آموزان از  مسئولین مربوطه شهرستان تنگستان سوالی داریم.

آیا شما جدا از شهرستان های دیگر استان هستید، که مدارس نوبت عصر شهرستان را تعطیل ننمودید؟ حال اگر  دانش آموزی در مسیر راه مورد صاعقه و یا حادثه قرار می گرفت شما مسئولین پاسخگو بودید؟

آیا به خانواده دانش آموزی که ممکن بود بر اثر تگرگ صدمه ببیند پاسخگو بودید؟

واقعا چقدر سلامتی و امنیت دانش آموزان برای شما در این تصمیم گیری مهم بود و مدیران این شهرستان با کدام کارشناس هواشناسی تماس گرفتند که آب وهوای  تنگستان  برای باز بودن مدارس مناسب است که مدارس اهرم را تعطیل نکردید.

اما درد ناکتر اینکه آیا درب مدرسه نباید در هنگام بارندگی و تگرگ یا حوادث بحرانی  نباید باز باشد تا ما به عنوان ولی دانش آموز پشت درب بسته مدرسه منتظر نمانیم و دبیر مدرسه نیز با آن وضع نامساعدی که داشت بیش از یک ساعت پشت درب مدرسه منتظر باز شدن درب مدرسه توسط پرسنل داخل مدرسه باشد،  ولی متاسفانه دربسته باز نشد و اگر دانش آموز در آن شرایط زیر تگرگ و باراندگی شدید جلو درب بسته می ایستاد چه وضعیتی پیدا می کرد. آیا این گونه به آموزش فرزندان ما و امنیت سلامتی آنها و حتی معلم خود توجه می کنید ؟

نمی دانم آیا پاسخی از طرف مسولین جهت قانع شدن دریافت می کنیم یاخیر.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین