کد خبر: DT-21673
تعداد بازدید: 26بازدید
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">امام جمعه جم گفت: طی چهار سال اخیر پنج فرماندار در شهرستان جم منصوب شده است که این موضوع باعث می‌شود زمان زیادی برای آشنایی فرمانداران با وضعیت شهرستان سپری شود.</span>

، حجت‌الاسلام محمد گنجی در خطبه‌های امروز نماز جمعه جم اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام مسائل بسیار مهمی را در زمینه مذاکرات هسته‌ای مطرح کردند که همه ما باید این موضوعات را به جد مد نظر داشته باشیم.

وی به حمایت شفاف و صریح رهبر معظم انقلاب از مذاکره‌کنندگان اشاره کرد و ادامه داد: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که «تیم مذاکره‌کننده افرادی متدین، غیور، شجاع و امانت‌دار هستند».

امام جمعه جم همچنین به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر بیان صریح خطوط قرمز هسته‌ای و عهدشکنی‌های آمریکا در طول تاریخ اشاره کرد و افزود: وحدت و همدلی مردم و مسئولان برای حمایت از مسئولان اهمیت زیادی دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تلاش برای مقابله جدی با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: مواد مخدر در سنین جوانان و نوجوانان رواج یافته است و وضعیت مطلوبی را در این زمینه شاهد نیستیم.

حجت‌الاسلام گنجی ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه و تقدیر از قضات عادل و وظیفه‌شناس، اضافه کرد: قضات مسئولیت مهمی را برای جان و مال و ناموس مردم بر عهده دارند.

وی در ارتباط با انتصاب فرماندار شهرستان جم نیز گفت: طی چهار سال اخیر پنج فرماندار در شهرستان جم منصوب شده است که این موضوع باعث می‌شود تا زمان زیادی برای آشنایی فرمانداران با وضعیت شهرستان سپری شود.

امام جمعه جم با بیان اینکه یکی از انتقادات از دولت گذشته مربوط به تغییرات مکرر در مدیریت‌ها بود، ادامه داد: از این دولت انتظار داشتیم که ضعف‌های دولت قبل تکرار نشود.

وی به برخی از مشکلات استان بوشهر در بخش کشاورزی و اقتصاد و تجارت اشاره کرد و افزود: موضوعاتی همچون اتصال استان به راه‌آهن، بهبود وضعیت آبخیزداری و آب‌خوان‌داری استان، اشتغال جوانان و . . . باید به صورت جدی توسط مسئولان حل شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین