کد خبر: DT-19396
تعداد بازدید: 87بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
امیررضا خادم در حال حاضر هیچ مسئولیتی در واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی به عنوان نماینده وزیر ورزش ندارد.

امیررضا خادم معاون پارلمانی وزارت ورزش که در این مدت به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر در واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی فعالیت می‌کرد در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره شرایط استقلال و پرسپولیس اعلام کرد در این خصوص اظهارنظری نمی‌کند چراکه در حال حاضر هیچ مسئولیتی ندارد.

به نقل از فارس، امیررضا خادم درباره اینکه اعلام شده وی از سمت خود در واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی استعفا کرده گفت:

فقط می‌توانم بگویم در حال حاضر هیچ مسئولیتی ندارم.

وی درباره تکلیف این دو باشگاه اظهار داشت:

باید ببینیم هیات دولت در این خصوص چه کاری انجام می‌دهد چراکه اولویت این است این دو باشگاه زیر نظر وزارت اقتصاد و دارایی فعالیت کنند. اگر قرار است سرخابی‌ها به وزارت اقتصاد واگذار شوند که تکلیف مشخص است. اگر در وزارت ورزش ماندند بعد از آن در این باره وزیر ورزش تصمیم می‌گیرد. قرار بود هیات دولت شب گذشته تصمیم خود را در این باره اعلام کند که فعلا خبر ندارم چه اتفاقی افتاده است.

 

 

۱۲:۱۷) به گزارش دلیران تنگستان، خبرگزاری نسیم نوشت نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش از این به بعد امور دو باشگاه سرخابی‌ تهران را در اختیار خواهد داشت. پیش از این امیررضا خادم دیگر معاون وزیر این مسئولیت را برعهده داشت. او بعد از شکست چهارمین مرحله مزایده این دو باشگاه اعلام کرد دیگر مسئولیتی در این زمینه ندارد اما برخی منابع از استعفای او خبر داده‌اند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین