کد خبر: DT-20038
تعداد بازدید: 92بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">فرماندار تنگستان گفت: حضرت امام خمینی (ره) فقیهی ژرف نگر، حکیمی خرمند، سیاستمداری دوراندیش و عارفی الهی بود که توانست در پرتو معرفت واخلاص به منبع نورانیت الهی متصل شود.</p>

غلامرضا ترکزاده روز یکشنبه در جمع خانواده های شهدای تنگستان افزود: عشق و دلدادگی مردم به حضرت امام (ره) محدود به زمان خاصی نمی شود.

وی یادآورشد: مردم شهرستان تنگستان امسال نیز همچون گذشته حضوری پررنگ در آیین های نکوداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی داشتند و بیش از ۷۰۰ نفر در قالب کاروان زیارتی به مرقد مطهرحضرت امام(ره) اعزام شدند.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: امام (ره) در وصف شهید و شهادت نیز معتقد بود شهادت ارثی است از بزرگان ما که حیات را عقیده به جهاد می دانستند و در راه مکتب پر افتخار اسلام با خون خود از آن پاسداری می کردند .

ترک زاده گفت: امام معتقد بود ما از خدا و همه عالم از خدا است و بسوی او باز می گردند پس چه بهتر که بازگشت بسوی او اختیاری باشد و انسان شهادت را انتخاب کند.

وی افزود: شهدا گواهان صادق و یادگاران عزم و اراده های آهنین این جامعه اسلامی هستند و بندگان مخلص حقند که مراتب انعقاد ، قیاد و تعبد خویش را به پیشگاه اقدس حق تعالی با نثار خون خود به اثبات رساندند.

ترک زاده ادامه داد: نامگذاری سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید است.

فرماندار تنگستان یادآورشد: دولت مصمم است بطور کامل از ظرفیت ملت شهید پرور ایران در تحقق اهداف ملی و بین المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کند.

اهرم مرکز شهرستان تنگستان در فاصله ۵۰کیلومتری جنوب شرقی بوشهر واقع شده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین