کد خبر: DT-9995
تعداد بازدید: 96بازدید
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۳
<p>حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار: هر جامعه سبک زندگی آنان ریشه در عقیده و ایمان آن جامعه دارد بنابراین هر چه ایمان ها راسخ تر و اعتقادات دینی افراد جامعه قوی تر باشد سبک زندگی آنان هم به آموزه های دینی نزدیک تر است.</p>

امام جمعه دلوار: مسولان با دلسوزی پیگیر رفع معضلات روستاهای گورکات باشند / حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی گفت: هر جامعه سبک زندگی آنان ریشه در عقیده و ایمان آن جامعه دارد بنابراین هر چه ایمان ها راسخ تر و اعتقادات دینی افراد جامعه قوی تر باشد سبک زندگی آنان هم به آموزه های دینی نزدیک تر است.
ایشان افزود:سبک زندگی اسلامی در حد اعلی و به معنای واقعی کلمه در زندگی نورانی امیر مومنان علی (ع) و حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها تجلی دارد زیرا اساس زندگی این خانواده بر محور ایمان ؛ اخلاق و معنویت است.
امام جمعه دلوار با اشاره به ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی افزود :رسیدگی به وضع محرومان و نیازمندان منحصرا متوجه یک نهاد خاصی نیست بلکه فرد فرد افراد جامعه باید در این خصوص احساس مسئولیت داشته باشند.
ایشان در ادامه تاکید کرد : کمیته امداد در شهرها و روستاهای مختلف خدمات قابل توجهی ارائه داده است لذا مردم و مسئولین باید این نهاد مقدس را برای تداوم خدمات رسانی به محرومان یاری کنند.
امام جمعه دلوار در ادامه به افتخار آفرینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش باشکوه پیامبر اعظم در خلیج فارس و تنگه هرمز اشاره نمود و افزود : این رزمایش نمایش قدرت ؛ اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از میهن اسلامی بود و در عین حال به کشورهای دوست و همسایه پیام دوستی و صلح دربرداشت.
رییس شورای فرهنگ عمومی بخش دلوار در ادامه به مشکلات و کمبودهای منطقه گورکات از توابع بخش دلوار اشاره کرد و افزود : مسولان با دلسوزی پیگیر برطرف شدن معضلات این منطقه باشند
ایشان در همین زمینه تاکید کرد : برخی اراضی با کاربری کشاورزی بدون تغییر کاربری برای ساخت ویلا در اختیار افرادی قرار گرفته و از امتیازات آب و برق خانگی هم استفاده میکنند که مسولان باید جلوی رشد چنین رویه ای را بگیرند.
ایشان راه اندازی کلانتری و پاسگاه انتظامی در آن منطقه را اقدامی لازم برشمرد و از مسولان امر خواست در این خصوص توجه و اهتمام بیشتری نمایند.
امام جمعه دلوار در پایان ابراز امیدواری کرد که دیگر شاهد خبرهایی تاسف بار در بحث آسیب های اجتماعی که بسیاری از مومنین و مردم متدین منطقه را متاثر نموده است نباشیم و با تدبیر مسولان مرتبط چاره اندیشی لازم صورت پذیرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین