کد خبر: DT-47044
تعداد بازدید: 140بازدید
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۵
با اشاره به ۵ مرداد سالروز عملیات افتخار آفرین مرصاد
توصیه موکد مقام معظم رهبری در قالب رویکرد مدبرانه اقتصاد مقاومتی این است که در عرصه کارآفرینی توجه ویژه‌ به نیروهای مردمی و میدان دادن به مردم است و از منظر حضرت آقا اقتصاد مقاومتی باید مردم بنیاد باشد.

مرصاد آخرین حربه صدام بعد از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و  علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت  ایران بود که با مجاهدت مخلصانه و ایستدگی رزمندگان اسلام در برابر تهاجم وحشیانه و ناجوانمردانه آنان ناکام ماند.

۶ مرداد روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای
توصیه موکد مقام معظم رهبری در قالب رویکرد مدبرانه اقتصاد مقاومتی این است که در عرصه کارآفرینی توجه ویژه‌ به نیروهای مردمی و میدان دادن به مردم است و از منظر حضرت آقا اقتصاد مقاومتی باید مردم بنیاد باشد.
با توجه به وجود جوانات بسیار جویای کار و اشتغال و بعضا محروم بودن از مهارت های تخصصی ؛استقرار مرکز و آموزشگاه آموزش های فنی و حرفه ای در این بخش امری لازم و ضروری به نظر می رسد که امیدواریم با پیگیری مجدانه بخشدار محترم و مسئولان اجرایی و همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان زمینه راه اندازی این مرکز فراهم گردد.

با اشاره به وضعیت تاسف بار  ظلم و خونریزی مردم بیگناه مسلمان در کشمیر
مسئله کشمیر از جهت مسامحه کاری و کم توجهی برخی کشورهای اسلامی و سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی شبیه مسئله فلسطین است.
شعارهای انقلابی و آزادی خواهانه مردم کشمیر نیروهای امنیتی و اربابان آنها شدیدا مبغوض و عصبانی کرده است زیرا در اقصی نقاط دنیا هر کجا در مبارزه با ظلم و ظالم قیام می کنند الگوی آنها انقلاب مردمی اسلامی ملت ایران است و این معنای واقعی صدور گفتمان انقلاب اسلامی است که امام راحل (ره) بر آن تاکید داشته‌اند.

با اشاره به کودتای نافرجام در ترکیه
نقش آمریکا و غرب در کودتای نافرجام ترکیه باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا از سبک موضع گیری دولت آمریکا و عدم حمایت قاطع از دولت اردوغان نشانه هایی رد پای آمریکا و غرب در این  کودتا نمایان است.
در همه کشورها باید به خواست مردم احترام گذاشته شود و اگر اردوغان از حمایت مردمی از دولت خود خرسند است و آنرا دمکراسی مینامد باید به خواست و مطالبه سایر ملت ها مانند ملت مظلوم سوریه و بحرین هم مورد توجه قرار دهد و اگر دولت خود را قانونی می داند و تعدی به آن را روا نمداند باید به همه دولت ها مانند دولت قانونی سوریه و ملت آن  هم احترام بگذارد.
با اشاره به اقدامات تروریستی فرانسه

داعش و ســـاير گروههاي تروريســـتي  توسط همين كشورهای اروپایی از جمله فرانسه  تشكيل و حمایت  شده است و تا زمانيکه  در جهت منافـــع غرب حركت ميكرد و به كشتار مردم بي دفاع سوریه و عراق  مشغول بود و به ظاهر خطري براي خودشان نداشت ؛ نه تنها اقدامات داعش را محكوم نميكردنـــد، بلكه این جنایت ها نوعی  حمایت داعش و دفاع از مردم ســـوريه و عراق ميدانستند.اما امروز گریبان خودشان را گرفته است.

احداث مصلی جمعه در بخش دلوار  نیاز مند کمک های مردمی و مشارکت همه افراد خیر و نیک اندیش است .

این طرح مهم گامی موثر در توسعه برنامه های فرهنگی- آموزشی در این بخش خواهد بود که امیدوارم با مشارکت  و همکاری مردم و مسئولان منطفا از نعمت مصلی جمعه برخوردار گرددد و خداوند همه را مشمول ثواب کثیر این اقدام معنوی فرماید.

از مدیران اجرایی شهرستان تنگستان  نیز درخواست دارم  در تکمیل این طرح به دلیل نیاز مبرم بخش دلوار  به این مجموعه  ، فرهنگی و آموزشی همکاری نمایند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین