کد خبر: DT-29680
تعداد بازدید: 82بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">نماینده ولی فقیه دراستان بوشهر گفت: برای رونق رشته های ورزشی مختلف باید شهرک ورزشی در این استان احداث شود.</p>

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز سه شنبه در جمع رئیسان هیات های ورزشی استان بوشهر افزود: با راه اندازی این شهرک می توان همه هیات های ورزشی را در آن مستقر کرد و برای هر کدام از هیات ها سالن ورزشی استاندارد مورد نیاز آنها فراهم شود.
وی بیان کرد: احداث شهرک ورزشی می تواند باعث صرفه جویی در بسیاری از هیات های ورزشی شود که مقدمه انجام این مهم تامین زمین و اعتبار مناسب است.
صفایی بوشهری با تاکید بر راه اندازی صندوق حمایت ورزشکاران استان بوشهر گفت: بسیاری از ورزشکاران حرفه ای بوشهر و پیشکسوتان این حوزه با مشکل های عدیده مالی و جسمی روبرو هستند که راه اندازی صندوق حمایت از ورزشکاران می تواند بخشی از این مشکل ها را برطرف کند.
وی بیان کرد: درصورت فراهم شدن زمینه راه اندازی این صندوق آماده هرگونه همکاری بویژه به شکل حمایت مالی هستیم.
صفایی بوشهری همچنین با اشاره به اینکه باید زمینه تامین مسکن ورزشکاران فراهم شود گفت: اجرای طرح مسکن مهر ویژه ورزشکاران از جمله راهکارهای مهم برای تامین مسکن این قشر به شمار می رود.
امام جمعه بوشهر اظهار کرد: با توجه به کمبود فضا و تجهیزات ورزشی مورد نیاز بانوان استان بوشهر احداث مجتمع ورزشی تفریحی و حمایت بیشتر از حوزه ورزش این قشر ضروری است.
وی ادامه داد: تقویت و ترویج فرهنگ ورزش های همگانی برای رده های سنی مختلف نیز از موردهای مهم در حوزه ورزش است که نیاز به توجه ویژه دارد.
صفایی بوشهری بیان کرد: ورزش همگانی مقدمه تقویت ورزش قهرمانی است و همین امر ایجاب می کند از رده پیش دبستانی برای ترویج ورزش های همگانی برنامه ریزی شود.
وی گفت: هیات های ورزشی برای تقویت وضعیت مدال آوری و افتخار آفرینی های خود باید از هم اکنون برای ۱۰ سال آینده نونهالان کنونی رشته های ورزشی مختلف برنامه ریزی کنند.
صفایی بوشهری بیان کرد: با وجود ظرفیت های فراوانی که استان بوشهر در زمینه ورزش های آبی از جمله قایقرانی دارد موفقیت این رشته ها در چند سال گذشته نامطلوب و همین امر ایجاب می کند زمینه تقویت چنین رشته هایی فراهم شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: برای حمایت از ورزش استان بوشهر باید همه صنایع موجود در استان از پیوست در زمینه حمایت ورزش برخوردار باشند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین