کد خبر: DT-26076
تعداد بازدید: 63بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اقتدار و کار کارشناسی و براساس مصلحت و حکمت مفاد توافق هسته ای (برجام) را بررسی و از حقوق مردم ایران دفاع کنند.</p>

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته بوشهر افزود: هدف و نگاه جهان سلطه از مذاکرات هسته ای کنترل، توقف، اضمحلال دانش هسته ای و زمینه سازی برای نفوذ در هندسه و جغرافیای نظام جمهوری اسلامی است.
وی اضافه کرد: مردم از همه افرادی که از ابتدا تاکنون برای توافق هسته ای زحمت کشیده اند تشکر می کنند اما باید دقت کنیم در این عرصه دچار دسیسه دشمن نشویم.
صفایی بوشهری ادامه داد: با توجه به این که جمهوری اسلامی ایران به دنبال دانش هسته ای صلح آمیز براساس فقه حکومتی است نباید اجازه دهیم با اهرم تحریم ها این مسیر متوقف شود.
امام جمعه بوشهر یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی از قیام امام حسین (ع) آموخته که ذلت را نپذیریم و انقلاب ما برای آزادی و استقلال بوده است.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: امیدواریم این ستاد به صورت حقیقی وبرگذار و اقتصاد ایران براساس دانش و متکی بر ظرفیت های خود مدیریت شود.
امام جمعه بوشهر گفت: شورای نگهبان ضامن بقا و سلامت سیاسی و قانونی نظام جمهوری اسلامی است و تضعیف نظام خلاف قانون و شرع است و نظارت آن نیز استصوابی است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین