کد خبر: DT-34092
تعداد بازدید: 123بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۴
امام‌جمعه اهرم گفت: اقدام رئیس‌جمهور مبنی بر دستور به وزیر دفاع برای ارتقای توان نظامی و موشکی کار بسیار ارزشمندی است، چراکه ما هیچ محدودیتی در بالا بردن توان دفاعی خود نداریم.

حجت‌الاسلام عیسی راستگو در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اهرم ضمن تبریک آغاز سال نو میلادی به هم‌وطنان مسیحی گفت: یاد و خاطر شهیدان هم‌وطن مسیحی که جان خود در راه دفاع از کشور اسلامی‌مان در طبق اخلاص گذاشتند در این سال نو میلادی گرامی می‌داریم.

امام‌جمعه اهرم با اشاره به اینکه سال زارعی شروع‌ شده تصریح کرد: سال زارعی جدید که همراه با نزول نعمات الهی بوده که جای شکر و سپاس به درگاه خداوند است اما قطعاً مشکل آبی کشاورزان نیز برطرف می‌شود و امید در دل کشاورزان به وجود می‌آید.

وی افزود: حدود ۵۰ سال است که پلی بر روی رودخانه باهوش ساخته‌ شده که این پل در سال گذشته مقاوم‌سازی شده است اما جریان آب در این رودخانه قطعاٌ موجب تخریب و فرسایش پایه‌های این پل می‌شود.

 راستگو ادامه داد: باید قبل از هر اتفاقی مسئولان شهرستان به فکر اصلاح یا احداث پل جدید برای روی رودخانه باهوش باشند، چراکه اگر اتفاقی رخ دهد واقعاٌ مشکلات فراوانی برای شهروندان ایجاد خواهد کرد.

امام‌جمعه اهرم خاطرنشان کرد: راه اهرم به‌طرف خائیز در مسیر رودخانه باهوش به‌واسطه جاری شدن سیل و سیلاب هر بار تخریب می‌شود، باران باید برای ما نعمت باشد.

راستگو افزود: درخواست می‌کنم مسئولان به فکر و حل مشکلات مردم باشند و امیدواریم که امسال عملیات اجرایی سد خائیز آغاز شود تا بتواند مشکلات مردم و کشاورزان حل کند.

امام‌جمعه اهرم با اشاره به بزرگداشت ۹ دی در شهرستان تنگستان گفت: مراسم ۹ دی در شهرستان باشکوه خاصی برگزار شد که از برگزارکنندگان این مراسم تقدیر و تشکر می‌شود.

وی افزود: ۹ دی شکست راهبردی دشمن است و جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران و روز بصیرت و ولایتمداری ملت عزیز ایران بوده که در تاریخ و تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت و ضبط‌ شده است.

راستگو ادامه داد: شک نداریم که طراحی فتنه ۸۸ کار آمریکایی‌ها بود و هنوز دست‌های پلید و اهداف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب جنگ نرم در دستورکار آمریکایی‌ها است. 

امام‌جمعه اهرم افزود: کنگره آمریکا سالانه بودجه کلانی برای پیاده‌سازی پروژه‌های براندازانه خود در آمریکا تصویب می‌کند شاید بتواند نظام جمهوری اسلامی تضعیف کنند.

وی ادامه داد: اقدامات خصمانه آمریکا پس از برجام مانند محدودیت‌هایی که برای مسافران ایرانی به آمریکا و تحریم‌هایی که علیه سپاه پاسداران وضع کردند نشانه از عمق خصومت و دشمنی آمریکا با ملت ایران است.

راستگو گفت: سران آمریکا با اصل اسلام مخالف هستند نمونه آن ایجاد گروه‌های تروریستی مانند داعش است که می‌بینید چه فجایعی در جهان اسلام به وجود آورده است.

امام‌جمعه اهرم با اشاره به نامه ریاست جمهوری به وزیر دفاع مبنی بر ادامه روند اقتدار نظامی و موشکی ایران گفت: رئیس‌جمهور در نامه خود به وزیر دفاع اعلام داشته در پاسخ به خصومت‌های آمریکا تولید انواع موشک با جدیت بیشتری ادامه یابد که کار بسیار ارزشمندی است این حق مشروع ماست و ما هیچ محدودیتی در بالا بردن توان دفاعی خود نداریم.

وی بیان کرد: باید توان بازدارندگی خود را بالا ببریم،جمهوری اسلامی به برکت هدایت‌های مقام معظم رهبری و ایمان راسخ جوانانش با توان بالای دفاعی‌اش هیچ‌گاه از دستاوردهای خود عقب‌نشینی نخواهد کرد.

فارس

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین