کد خبر: DT-23748
تعداد بازدید: 100بازدید
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">جوانی با اقدام جنون آمیز در یکی از بزرگراه های شهر کرمان تلاش کرد تا خودروی سواری را متوقف کند.</p>

این جوان عصر سه شنبه در بزرگراه امام خمینی (ره) شهر کرمان ابتدا تلاش کرد راننده این خودرو که خانمی جوان بود را از خودروی سواری پیاده کند اما با مقاومت این زن روبرو شد.

راننده خانم که درب های خودرو را قفل کرده بود قصد داشت حرکت کند اما ناگهان مرد جوان خود را بر روی شیشه جلو خودرو انداخت و در این شرایط خودرو به حرکت درآمد.

زن جوان مسافتی را با سرعت نسبتا بالا پیمود تا شاید این مرد از جلو خودرو پایین بیفتد اما وی خود را محکم به شیشه چسبانده بود و تعدادی از شهروندان با پارک کردن خودروهایشان در حاشیه بزرگراه نظاره گر ماجرا بودند.

در حالی که راننده خانم به رانندگی در بزرگراه ادامه می داد مرد جوان با فریادهای پی در پی از راننده خودروی دیگر که همراه آنها بود می خواست جلو خودرو بپیچد و باعث توقف آن شود.

زن جوان پس از طی مسافتی مجبور شد وارد خیابان فرعی در همان محدوده شود و سرانجام خودرو متوقف شد.

پس از یک کتک کاری مفصل بین این زن و مرد، هر دو با تلفن همراه با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و منتظر ماندند تا ماموران انتظامی سر برسند.

تعدادی از شهروندان که این ماجرا را تعقیب کرده بودند، تلاش داشتند این دو نفر بویژه مرد جوان را آرام کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین