کد خبر: DT-25094
تعداد بازدید: 716بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
در این بین، ذکر یک نکته هم ضروری است که اعمال قانون باید بشود، اما بعضی وقتها بنظر میرسد یک پلیس باید گذشت کند که اثرش از اعمال قانون نیز بهتر است...

اقا پلیسه حضرت عباسی موتور این پیرمرد ساعت ۱۱ظهر توهوای شرجی گرفتن داشت؟ درود بر سردار عباسزاده که به محض فهمیدن دستور داد با احترام ویژه موتور وی را آزاد کردند

دلیران تنگستان- کار پلیس برای مردم همیشه ارزنده بوده و زحمات انان قابل تقدیر است. نبود پلیس یعنی نابودی امنیت و ما کار پلیس را ارج مینهیم. در این بین، ذکر یک نکته هم ضروری است که اعمال قانون باید بشود، اما بعضی وقتها بنظر میرسد یک پلیس باید گذشت کند که اثرش از اعمال قانون نیز بهتر است.

عکس زیر متعلق به حاج ابراهیم قایدی اهل روستای عمار است که چند روز قبل از روستای عمار در حدنصاب امامزاده زین الشهدا، از شهر اهرم عازم خانه اش بوده که توسط پلیس راه خورموج متوقف می شود. علی رغم هوای گرم و التماسهای مکرر این پیرمرد، متاسفانه موتور ایشان را به پارکینگ خورموج میبرند. چند روز مکررا به پلیس راه خورموج مراجعه می کند، اما موفق به ازادکردن موتور نمیشود.

روز پنج شنبه به حسینیه آمد و گفت: «صبوری موتورم را گرفته اند. چندبار رفتم مرخص نشده است». با سردار عباسزاده تماس گرفتیم. این سردار مردم دار بلافاصله زنگ زد و ساعتی بعد پیرمرد ما میگفت: «خدا کند سردار داغ بچه وفرزندش نبینه. خدا پدرش بیامرزد که نجاتم داد».

بگذریم کار پلیس راه غیر قانونی نبوده، ولی میتوانست به حرمت سن سالش مراعاتش کنند و یا لااقل موتورش را از اهرم به خورموج نبرند. باید اینکار دیگر انجام نپذیرد؛ چون اهرم خودش پارکینگ دارد و همچنین درخواست مردم از سردار راه اندازی پلیس راه اهرم است که سردار قول داده اینکار انشا الله عملی گردد.

اما مورد دوم که در چند روز گذشته موجب ناراحتی کشاورزان خصوصا در محله دهران شده اقدام پلیس راهور در گرفتن موتور سیکلت کشاورزان بود که سرهنگ بهنیاء پور طی گفت وگویی با سایت دلیران تنگستان عنوان کردند: «به همکاران محترمم دستور داده ام با توجه به فصل برداشت خرما، از این به بعد از اینکار خودداری نمایند تا کشاورزان با خیال اسوده به برداشت محصول خرمای خود اقدام نمایند». این اقدام سرهنگ واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.

مجددا از زحمات نیروی انتظامی و پلیس تشکر مینیم و توقع رافت اسلامی در بعضی مواقع از انها داریم.

۲۰۱۵۰۸۲۰_۰۸۵۰۱۱ (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 8 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۱۰ ب.ظ
بابت پیگیری شما مرد بزرگوار واقعا ممنونیم....
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۱ ب.ظ
با سلام.قانون انعطاف پذیر است.این همه سخت گیر نباش اقا پلیسه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۸ ب.ظ
این موضوع باعث گردید تا نکاهی گذرا بیندازیم به عملکرد پلیس . هر چند که افراد خدوم و بزرگواری نیز در میان نیروهای پلیس راه هستند که کارشان قابل تقدیر است. اما متاسفانه عموماً رفتار پلیس راه با مردم از روی تبختر و تحقیر کردن راننده هاست. در تمام دنیا اگر ماشینی را نگه می دارند پلیس به کنار ماشین می اید و راننده حق پیاده شدن از ماشین را ندارد چون تلقی آن ها این است که خیایان و جاده محل کار پلیس است و راننده دارد از آن جا می گذرد و این پلیس است که باید به کنار ماشین بیاید. اگر دیده باشید که حتماً دیده اید، در بوشهر ، پلیس ماشین را نگه می دارد و از او می خواهد پایین بیاید و بعد مدارک را بر می دارد و شروع به نوشتن جریمه می کند. چند روز پیش بنده برای انجام کاری به گناوه رفته بودم و غروب بود که به ورودی بوشهر یعنی برج مقام یا همان میدان آزادی رسیدم. سربازی با بلند کردن تابلو مرا نگه داشت و گفت بیا پایین. پایین آمدم و گفتم موضوع چیست چون بسیار با احتیاط می آمدم و سرعتم هم کم بود. سرباز گفت: یکی از چراغ های شما خاموش است. تازه لامپ را تعویض کرده بودم . گویا لامپ درست جا نرفته بود. به همین خاطر همان جا حدود دو سه دقیقه لامپ را محکم کردم و چراغ روشن شد. امیدوار بودم که اجازه دهد بروم. سرباز رفت و به مسئول گفت چراغ روشن شد. دوباره برگشت و گفت : جناب (درجه اش یادم نیست) می گوید مدارکت را بیاور. مدارک را بردم همه را نگاه کرد از گواهینامه ، بیمه و ... . بعد شروع کرد به نوشتن جریمه . 20000 تومان برای من جریمه نوشت. اعتراض من هم بی فایده بود . خلاصه در اوج خستگی وارد حرص خوردن و اعصاب خوردی شدم. به گونه ای که تا به خانه رسیدم دو مورد خودم را از تصادف رهاندم. با خودم فکر کردم چه می شد پلیس رفتار ملایم تری داشت. و این جریمه اکنون چه چیزی را حل می کند؟! جز فشار مالی برای من؟!
جانباز از اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۸:۱۷ ق.ظ
متاسفانه بی انصاف تر از مامورین راهنمایی و رانندگی بویژه مامورین بیرون شهری( پلیس راه) در هیچ نهادی یافت نمیشود.
اهرم شهر باستانی بزرگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۸:۳۷ ق.ظ
وقتی قبض های جریمه رو دستشون باد میکنه عاقبت چنین میباشد جای تاسف دارد
اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۴۶ ق.ظ
چند مدتی بودبا پیگیری های قبلی ، پلیس راه خورموج در محدوده شهر یا در مسیر امامزاده نبود ولی مجددا شروع به غافل گیری وگرفتن موتور کشاورزان نموده است
فضول محل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۸:۵۷ ب.ظ
چرا کامنت من را درج نکردین
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۸ شهریور ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ق.ظ
دیگه پلیس راه خرموج شورش دراورد یعنی اهرم صاحب نداره نه مسئولین کجاهستن .چراپلیس راه خورموج بیادتو اهرم موتور بگیرن چندروزپیش هم نزدیک نمازخونه حسن عالی موتور بنده خدابراهیم مکی رااززیرپاش دراوردن وبردن پارکینگ خرموج بنده خدااین قدر رفته برگشته تاسپاه اهرم به دادش رسیدن موتورش و دراوردن .چرا مااهرمی هابایدچوب شهرستانهای هم جواربخوریم .یعنی پلیس راه خرموج تومنطقه خودشون نمیتونن موتوربگیرن میان سمت اهرم.چه دشمنی بامااهرمی هادارن .خداخودش جوابشونون بده که اذیت مرد میکنن
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین