کد خبر: DT-24916
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
<div class="field field-name-field-teaser field-type-text-long field-label-hidden">
<div class="field-items">
<div class="field-item even">مدیرعامل استقلال گفت: اگر قرار باشد برای هر برد و هر باخت کسی را به هیئت مدیره دعوت کنیم نمی‌توان این کار را مدیریت نامید.</div>
</div>
</div>

به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده درباره شکست ۲ بر صفر استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت:

باید بپذیریم که شکست جزیی از فوتبال است. استقلال روز گذشته نمایش خوبی داشت و بازیکنان استقلال فوتبال خوبی بازی کردند و حق آنها باخت نبود. نیمه اول چندین فرصت گلزنی داشتیم و تا قبل از گل اول حریف اجازه هیچ کاری به آنها ندادیم اما متاسفانه شاهد بودید که روی یک اشتباه گل خوردیم.

وی افزود:

تیم ما در نیمه دوم به لحاظ بدنی کمی افت کرد و پس از دریافت گل اول نیز روحیه تیم ما از بین رفت و آهنگ لازم برای رسیدن به گل تساوی و پیروزی را نداشتیم. من نه با دو پیروزی گذشته از عملکرد تیم مسرور بودم و نه اکنون برای این باخت ناراحت هستم. مطمئن هستم که استقلال پیشرفت خواهد کرد و با مجموعه کنونی روزهای خوبی در انتظار تیم ما خواهد بود.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قصد احضار سرمربی به جلسه هیئت مدیره پس از اولین باخت را دارد؟ گفت:

اگر قرار باشد برای هر برد و هر باخت کسی را دعوت کنیم نمی‌توان این کار را مدیریت نامید. ما اهرم‌های مدیریتی برای نتایج تیم در نظر گرفتیم و دوستان فنی در هیئت مدیره ما برای بررسی سیستم بازی استقلال حضور دارند اما اینگونه نیست که برای هر برد یا باخت بخواهیم کسی را به هیئت مدیره دعوت کنیم.

افشارزاده در ادامه با انتقاد از شانتاژ‌های ایجاد شده علیه داوری توسط برخی تیم‌ها در هفته‌های گذشته، عنوان کرد:

متاسفانه در دو بازی گذشته داوری به ضرر ما بوده است و اکنون توقع داریم فدراسیون فوتبال فکری برای تغییر مسیر این داوری‌ها انجام دهند. متاسفانه با فضاسازی‌های انجام گرفته داور محترم دیدار روز گذشته تمامی موقعیت‌های ۵۰-۵۰ را به تیم حریف داد و در چند صحنه به آسانی از نشان دادن کارت زرد به بازیکنان آنها گذشت کرد.

وی ادامه داد:

همواره ایمان دارم که اشتباهات داوری سهوی هستند اما این اشتباهات سهوی باید همواره کم و کمتر شوند. امیدوارم کمیته داوران و فدراسیون فوتبال پس از بررسی فیلم این سه بازی استقلال برخورد قاطعی با این رفتارها داشته باشند. همچنین از کمیته انضباطی می‌خواهم با این شانتاژها و حرکات‌هایی که برخی مربیان کنار زمین برای تحت تاثیر قرار دادن جریان داوری انجام می‌دهند قاطعانه برخورد کنند.

مدیرعامل استقلال در پایان با تمجید از حضور هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی، خاطرنشان کرد:

از همه هوادارانی که روز گذشته در ورزشگاه آزادی حضور داشتند ممنون هستم. مطمئنا همین موضوع که روز گذشته شاهد حضور آنها در ورزشگاه بودیم نشان دهنده این است که از فرم کلی تیم ما راضی هستند ولی متاسفانه شرمنده آنها هستیم. امیدوارم بازیکنان خوب استقلال در فصل جاری با ارائه نمایش‌های تماشاگرپسند و کسب نتایج خوب شرایطی را برای حضور هر چه بیشتر هواداران در ورزشگاها فراهم کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین