کد خبر: DT-20076
تعداد بازدید: 44بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">استاندار بوشهر به مشکلات شناورهای استان بوشهر اشاره کرد و گفت: افزایش یک‌باره قیمت سوخت مشکلات حمل و نقل دریایی را افزایش داده است.</span>

مصطفی سالاری عصر شنبه در نشست بررسی مشکلات سوخت شناورهای استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالایی در بخش صید و صیادی و همچنین تجارت دریایی است و افراد زیادی از این طریق امرار معاش می‌کنند.

وی ادامه داد: هزینه‌های سوخت شناورها مشکلاتی را برای فعالان این عرصه ایجاد کرده است که به صورت جدی پیگیر رفع این مشکلات و تلاش برای ایجاد رضایت‌مندی در بین صیادان و بازرگانان استان هستیم.

استاندار بوشهر بر لزوم تلاش همه مسئولان برای رسیدگی به مشکلات مرزنشینان استان بوشهر تاکید کرد و افزود: مشکلات حمل و نقل دریایی با افزایش یک‌باره قیمت سوخت بیشتر شده است.

سالاری با بیان اینکه قیمت سوخت در تعاونی صیادان بیش از جایگاه‌های رسمی در سطح شهر و جاده‌ها است، اضافه کرد: باید دستورالعمل شرکت توزیع پخش فرآورده‌های نفتی ایران در زمینه قیمت سوخت اصلاح شود.

وی به مشکلات ایجاد شده برای تردد و فعالیت شناورها در استان بوشهر اشاره کرد و بیان داشت: معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت طی هفته جاری به استان بوشهر سفر خواهند کرد و موضوع قیمت سوخت شناورهای استان بوشهر را بررسی خواهیم کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه با افزایش قیمت سوخت، توجیه اقتصادی برای فعالیت شناورهای زیر پنج تن وجود ندارد، تصریح کرد: این شناورها باید بهینه سازی شوند و همچنین قیمت سوخت شناورها نیز مثل کامیون‌های ترانزیت بین‌المللی محاسبه شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین