کد خبر: DT-22046
تعداد بازدید: 62بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و روسیه در حالی ساعت 21 در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد که امروز نظارت بیشتری در سالن صورت می‌گیرد.</p>
&nbsp;

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و روسیه در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۵ از ساعت ۲۱ امشب در سالن ۱۲ هزارنفری آزادی برگزار می‌شود.

* حضور ماموران حراست در ورزشگاه آزادی نسبت به بازی‌های گذشته بیشتر است و این طور به نظر می‌رسد که امروز نظارت بیشتری صورت گرفته است.

* با وجود اینکه تعدای از سکو‌های ورزشگاه هنوز خالی است، اما برخی از تماشاگران به محض ورود به سالن ترجیح  می دهند روبروی جایگاه رفته و ایستاده منتظر آغاز بازی باشند.

* تماشاگران روزه دار با خود بسته‌های افطاری به همراه آورده‌اند که بعد از اقامه اذان افطار کند.

* حسینی مجری برنامه امروز پس از ورود به سالن ۱۲ هزار نفری به نکته جالبی اشاره کرد. وی گفت در بازی دوم مقابل لهستان اشتباه همه این بود که از ابتدای ورود به ورزشگاه شروع به بوق زدن کرده و لهستانی ها به شرایط عادت کردند و امروز در مقابل روسیه نباید اشتباه بازی با لهستان تکرار شود.

* پخش موزیک در سالن باعث شد تماشاگران حاضر با روشن کردن نور موبایل ‌های خود فضای جالبی را در سالن به وجود آوردند و هم‌خوانی کنند. موسیقی آذری نیز در سالن پخش شد.

انتهای پیام/م

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین