دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-24027
تعداد بازدید: 226بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
بدون تردید وجود این دست شایعات برای تخریب افراد در عرصه انتخابات هر چند دور از ذهن نیست و شاید بتواند چند صباحی نقل گفتار بخشی در محافل شود اما توجه به این نکته ظریف نیز نشان می دهد که رواج این گونه مسائل منسوخ برای مردم فهیم و فرهنگ دوست شهرستان های دشتی و تنگستان قابل پذیرش نیست و ضمن تکذیب این خبر دلایل آن به شرح ذیل اعلام می شود

ستاد مردمی حامیان و طرفداران افراشته با صدور بیاینه ای از حضور جدی این چهره سرشناس سیاسی استان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی خبر دادند.

به گزارش سوک ؛ بدنبال رواج یکسری شایعات پیرامون کنار کشیدن علی افراشته معاون کنونی اجرایی مجلس و استاندار سابق بوشهر در شبکه های اجتماعی و محافل عمومی  به نفع یک کاندیدای احتمالی دیگر در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، این ستاد با صدور بیانیه ای اعلام کرده است که افراشته قصد تبانی و کنار کشیدن به نفع فرد و گروهی برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه ندارد .

در این بیانیه که نسخه ای از آن به این پایگاه خبری تحلیلی نمابر شده ،آمده است:

اخیرا شایعاتی مطرح شده که افراشته که این روزها در حال بررسی حضور خود در عرصه انتخابات از حوزه دشتی و تنگستان است  قصد دارد در این حوزه انتخاباتی کاندید شود و  چند روز مانده به انتخابات به نفع یکی دیگر از کاندیداهای این حوزه کناره گیری و مسیر را جهت حضور وی در عرصه انتخابات هموار سازد.

بدون تردید وجود این دست شایعات برای تخریب افراد در عرصه انتخابات هر چند دور از ذهن نیست و شاید بتواند چند صباحی نقل گفتار بخشی در محافل شود اما توجه به این نکته ظریف نیز نشان می دهد که رواج این گونه مسائل منسوخ برای مردم فهیم و فرهنگ دوست شهرستان های دشتی و تنگستان قابل پذیرش نیست و ضمن تکذیب این خبر دلایل آن به شرح ذیل اعلام می شود .

۱) عقب نشینی افراشته در وضعیت فعلی به معنای خودکشی سیاسی و نابودی همیشگی در عرصه ورود به یک فضای سیاسی استان در قامت کاندیداتوری نمایندگی مجلس است که هیچ گاه فردی که دارای پیشینیه قوی در رصد وضعیت سیاسی اجتماعی استان است خود را دچار انتحار سیاسی نمی کند.

۲)عقب نشینی افراشته به هر بهانه ای به معنای بازی کردن با حیثیت و آبروی طرفداران خود می باشد که طبیعی است وی تحت فشار های سیاسی قرار نمی گیرد و آبروی دوستان خود را معامله نمی کند.

۳) افراشته شخصا این شایعات را تکذیب کرد و اعلام می شود که وی در انتخابالت باقی می ماند و با توکل به خداوند تبارک و تعالی تا آخرین لحظه ها ضمن توجه به اهداف خود که توجه به انجام وظایف تعریف شده قانونی نمایندگان مجلس و پیگیری مطالبات مردم می باشد به حرمت مردم در صحنه انتخابات استوار و پابرجا می ماند تا خداوند چه صلاح بداند و مردم چگونه انتخاب کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین