کد خبر: DT-35956
تعداد بازدید: 185بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴
معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: افرادی که با فتنه‌گران نشست و بر خواست دارند و با سران فتنه عکس یادگاری می‌گیرند، در مجلس جایی نقش پیاده‌نظام دشمنان را ایفا کرده و کشور را دودستی تقدیم دشمن می‌کنند.
خبرگزاری فارس: افرادی که با سران فتنه عکس یادگاری می‌گیرند جایی در مجلس ندارند

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خبرگزاری فارس ، سهراب انبارکی صبح امروز در جمع صالحین بسیجی تنگستان گفت: دشمنان با نگاه ویژه به انتخابات می‌خواهند با توسل بر زر و زور و هزینه کردن پول‌های کثیفشان در این راه به مراکز تصمیم‌ساز کشور نفوذ کنند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

وی با تأکید بر هوشیاری  و بصیرت مردم گفت: متأسفانه حربه‌های دشمنان نظام مختلف و برای رسیدن به اهداف پلیدشان متوسل به هر شیوه‌ای می‌شوند که نمونه آن می‌توان به حضوری برخی اشاره کرد که با تفرقه‌افکنی و عوام‌فریبی کرامت انسانی را زیر سؤال برده و به دنبال کسب محبوبیت هستند.

انبارکی گفت: نظام الهی ما هر روز به سمت تکامل و پویایی بیشتر در زمینهٔ بایسته‌های اسلامی است و دشمنان نیز تحول در نظام ما البته بر ضد اسلام را دنبال می‌کنند و ملت مسلمان ایران اسلامی باید با حرکت در مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های امام و حفظ ارزش‌ها بر دهان دشمن مهر سکوت بکوبد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق (ع) بوشهر تأکید کرد: اگر ما مراقب نباشیم نفوذ دشمن به‌صورت زیرسطحی و آرام اتفاق خواهد افتاد و به‌راحتی طعمه نقشه دشمن در پروژه نفوذ خواهیم شد.

انبارکی افزود: باید با انتخاب مسیر صحیح در آینده نگاهمان را بازتر و بصیرتمان را بیش‌ازپیش بکار ببریم و رویدادها و اتفاقات پیش رو را موردتوجه بیشتر قرار دهیم.

وی فتنه ۸۸ را خط قرمز نظام دانست و گفت: افرادی که با فتنه‌گران نشست و برخاست دارند و اتفاقات شوم سال ۸۸ را محکوم نکردند و در کنار سران فتنه عکس یادگاری گرفته و آن‌ها را فرزندان انقلاب می‌نامند به‌طور حتم در مرکز تصمیم‌سازی چون مجلس جای نقش پیاده‌نظام دشمنان نظام را ایفا می‌کنند و دو دستی کشور را به دشمنان تقدیم خواهند کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق (ع) بوشهر در خصوص رابطه با آمریکا گفت: اگر قرار باشد ما با آمریکا به توافق و ارتباط دوسویه برسیم فلسفه انقلاب زیر سؤال می‌رود و با چالش مواجه خواهیم شد چرا که  روزی شاه ظالم غلام حلقه به گوش آمریکا بود و ما انقلاب کردیم تا نظام شاهنشاهی را نابود کرده و  با جنایات استکبار جهانی به مقابله برخیزیم.

انبارکی گفت: روزی خاکریز ما در دهلاویه و هویزه و شلمچه بود و امروز خاکریز دفاع ما در جبهه مقاومت در کشورهای سوریه، عراق و یمن  و آمریکای لاتین است و این عین عزت ایران اسلامی است.

وی گفت: تنگستان نماینده‌ای می‌خواهد که با تأسی از آوازه نامش استکبارستیزی را سرلوحه اهدافش قرار دهد و با تفکر انقلابی فریاد مردم تنگستان را به بهارستان برساند نه اینکه در آرامستان‌های خلق‌شده توسط برخی افراد مدفون شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق (ع) گفت: مردم تنگستان به‌طور حتم دوست دارند نماینده‌ای را به مجلس بفرستند که  باصلابت و قدرت انقلابی در مسیر رهبری معظم انقلاب حرکت کند و بدون کوچک‌ترین ترس از استکبار جهانی از حقوق ملت در برابر تمامی قدرت‌ها دفاع کند.

وی تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی اتاق فکر و ستون انقلاب است و این اتاق فکر باید به حضور بهترین‌ها و انقلابی‌ترین افراد مزین شود.

انبارکی اظهار  داشت: بسیج امروز در کنار دفاع از مظلومین عالم  تقابل با استکبار را سرلوحه حرکتش قرار می‌دهد و با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری  که همان راه شهداست به انتخابات به‌عنوان اعتبار کشور نگاه می‌کند و با ایجاد شور انتخاباتی در جامعه زمینه ایجاد و بالا رفتن شعور انتخاباتی را در بین افراد فراهم خواهد کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: خطر نفوذ دشمن به‌ویژه در مراکز تصمیم‌ساز کشور بیش‌ازپیش احساس می‌شود و عده‌ای خوش ندارند که خطر نفوذ توسط دوستداران انقلاب برای جامعه گوشزد شود.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
همشهري
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ دی ۱۳۹۴ در ۲:۴۴ ب.ظ
بله واقعا علاوه بر اين كه فتنه محكوم نميكنند از افراد وابسته به اين جريان حمايت هم ميكنند و ما مردم نبايد با تعصب كانديد خودمون را انتخاب كنيم فرقي نميكند تنگستاني باشه يا دشتي هدف ولايتمداري و در خط امام بودن است نه اينكه فقط در حرف و سخنراني حرف ولايت بزند و از آن طرف از فتنه حمايت كند .
اسفندیارجمالی ازروستای خیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ بهمن ۱۳۹۴ در ۲:۴۱ ق.ظ
باتقویت بسیج وسپاه اعتبار وبنیه نظام همچنان مستحکم تر وجاودانه تر میشود ضعبف نمودن بسیج وسپاه یعنی تضیف نظام وهتاک شدن استکبار جهانی
اسفندیارجمالی ازروستای خیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ بهمن ۱۳۹۴ در ۳:۱۲ ب.ظ
همانطوریکه مهمار کبیر انقلاب فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود بی تردید نقش موثر وسرنوشت ساز وبازدارنده سپاه وارتشبیست میلیونی بیسج مستضعفین در اداره وحفظ ونگهداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم وحیاتی میباشد که لازم میباشد از هرجهت ان دو نهاد مقدس وخودخوش وروییده وهمزاد انقلاب با تقویت ومورد توجه قرار گیرد تا دشمنان اسلام وجمهوری اسلانی ومردم ایران فرصت نگاه بدبینانه وفرصت طلبانه نداشته باشند انصافا وایمانا اگر اکنون امنیت وارامش ورفاه واسایشی که مردم ایران دارند مرهون همین جانفشانی وازخودگذشتگی وایثار وحضور در تمام عرصه ها ومیادین دداخلی وخارجی میباشد که شایسته است به ان عزیران ارج وقدردان انان باشیم تا به مملکت ما که اطرافمان دشمنان طمع کار وتا بن دندان مسلح قرار ومحاصره کردن باید کاری کنیم که به مملکتمان اسیبی نرسد خدایار ونگهدارتان باشد التماس دعا
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین