کد خبر: DT-29685
تعداد بازدید: 97بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: هم اکنون درسه شهر این استان طرح فاضلاب دردست اجراست و امسال 470 میلیارد ریال اعتبار به این طرح ها اختصاص یافته است که در مقایسه با اعتبار 130 میلیارد ریالی سال گذشته آنها 260 درصد افزایش نشان می دهد.</p>

<div class="Vspacer10"></div>

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر روز سه شنبه به نقل از کیقباد یاکیده افزود: از این میزان اعتبار۳۵۰ میلیارد ریال برای طرح فاضلاب بوشهر، ۶۵ میلیارد ریال برای گناوه و ۵۵ میلیارد ریال برای فاضلاب شهر دیلم در نظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: تاکنون ۲۷ میلیارد ریال از این میزان اعتبار طرح های فاضلاب این شهرها برای پرداخت تخصیص یافته است.
یاکیده در باره طرح فاضلاب شهر بوشهر اظهار کرد: این طرح ۷۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا کنون ۳۵۰ کیلومتر خطوط و شبکه این طرح اجرا شده است.
وی با بیان اینکه از آغاز اجرای طرح فاضلاب شهر بوشهر در سال ۷۶ تاکنون ۶۱۳ میلیارد ریال در اجرای این طرح سرمایه گذاری شده است اظهار کرد: امسال برای ادامه طرح فاضلاب شهر بوشهر ۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی و ۳۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات سفر استانی دی سال گذشته رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به بوشهر مصوب شده است.
یاکیده اظهار کرد: از ۶۳ کیلومتر خطوط اصلی طرح جمع آوری فاضلاب شهر بوشهر۵۰ کیلومتر آن اجرا و وارد مدار شده و ۱۱ ایستگاه پمپاژ راه اندازی و فعال است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بوشهرگفت: هم اکنون ۳۹هزار انشعاب سیستم دفع بهداشتی فاضلاب در شهر بوشهر نصب شده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ آبان ۱۳۹۴ در ۸:۱۳ ب.ظ
به فرماندار محترم شهرستان بفرمایید یه به اصطلاح شهری است بنام اهرم مرکز تنگستان در آن جوی های آب آبیاری هست که فضای آن را زشت کرده به استان بفرمایند مردمش از وجود این جوی ها که مامن زباله و فاضلاب شده به ستوه آمده اند فکری نمایند
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین