کد خبر: DT-19358
تعداد بازدید: 42بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از افزایش ۳۰۰ درصدی اعتبارات ملی و افزایش ۱۰۰ درصدی اعتبارات استانی این سازمان در استان بوشهر خبر داد.</span>

ابراهیم فروزانی اظهار داشت: در سال گذشته با عنایت دولت تدبیر و امید و استاندار بوشهر اعتبارات خوبی به این سازمان اختصاص داده شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: در سال گذشته ۱۵۰ میلیارد ریال به پروژه‌ها و طرح‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر اختصاص یافت که تاکنون ۱۰ میلیارد ریال آن جذب شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر ادامه داد: استان بوشهر در سال ۹۳ در بحث اعتبارات استانی ۱۰۰ درصد و اعتبارات ملی ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

وی بیان کرد: در سال گذشته علی رغم مشکلاتی که وجود داشت، اعتبارات خوبی اختصاص یافت ولی قطعا اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و مرمت، حفاظت و احیای آثار مستلزم هزینه های سنگینی است که این اعتبارات جوابگوی نیاز استان نیست.

فروزانی تصریح کرد: امیدواریم در سال جاری نیز اعتبارات خوبی به این اداره کل اختصاص داده شود و شاهد افزایش رشد اعتباری باشیم.

وی تصریح کرد: حجم و تعداد پروژه‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر زیاد است و به لحاظ تعداد پروژه جزو دستگاه‌های رده بالا محسوب می شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین