کد خبر: DT-20506
تعداد بازدید: 65بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">معاون امورعمرانی استاندار بوشهر گفت: در سال جاری اعتبارات شهرداری‌های استان بوشهر افزایش می‌یابد.</span>

سید محمد حسن باستی بعد از ظهر سه‌شنبه در آئین معارفه شهرداران جدید استان بوشهر اظهار داشت: در راستای بهبود وضعیت مبلمان شهری در سطح استان بوشهر اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و طرح‌های مناسبی نیز در دست اجرا است.

وی ادامه داد: توسعه زیرساخت‌های شهری یکی از مهمترین وظایف شهرداری‌ها است که باید تلاش شود تا طرح ها بر اساس نیازهای مردم اولویت‌بندی و اجرا شوند تا حاصل اجرای این طرح‌ها رضایت‌مندی بیشتر مردم باشد.

معاون امورعمرانی استاندار بوشهر اضافه کرد: همدلی و همکاری بین شهرداران و شوراهای اسلامی شهر می‌تواند نقش بسیار مهمی در پیشبرد برنامه‌های شهرداری داشته باشد و باید در این راستا حرکت شود.

وی از تلاش برای افزایش اعتبارات شهرداری‌های استان بوشهر در سال جاری خبر داد و بیان داشت: سال گذشته بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمران شهری استان بوشهر تخصیص یافت و امسال این اعتبارات افزایش می‌یابد.

باستی یکی از اولویت‌های مدیریت ارشد استان بوشهر را توسعه خدمات شهری و بهبود مبلمان شهرهای استان عنوان کرد و افزود: طرح‌های عمرانی مهمی در سطح شهرهای استان برنامه‌ریزی شده و امسال شاهد اجرای این طرح‌ها خواهیم بود.

وی با اشاره به انتخاب احمد طاهری به عنوان شهردار گناوه و سید روح‌الله علوی به عنوان شهردار نخل تقی، گفت: شوراهای اسلامی این دو نفر را انتخاب کردند و بررسی صلاحیت صورت گرفت و این افراد برای تصدی شهرداری تائید شدند.

معاون امورعمرانی استاندار بوشهر به همجواری شهر نخل تقی با منطقه ویژه پارس جنوبی اشاره کرد و ادامه داد: شهر نخل تقی دارای جایگاه ویژه‌ای در سطح ملی و بین‌المللی است و باید از ظرفیت‌های منطقه برای توسعه شهری آن به خوبی استفاده شود.

وی در پایان به ظرفیت‌های بالای گردشگری شهر گناوه نیز اشاره و خاطرنشان کرد: هر ساله شاهد حضور انبوه گردشگران در شهر گناوه هستیم و باید شرایط مناسبی برای اسکان و استفاده گردشگران از ظرفیت‌های گناوه فراهم شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین