کد خبر: DT-36085
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴
قائم مقام جامعه روحانیت مبارز گفت: اصولگرایان باید مصالح جمعی را بر منافعی فردی مقدم بدانند و اگر جمع تصمیمی گرفت که مخالف نظر آنها بود آن تصمیم را بپذیرند.
جلسه هم اندیشی نامزدهای اصولگرا با شورای ائتلاف اصولگرایان عصر امروز برگزار شد.
در این جلسه حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اصولگرایی فراتر از یک حزب و جناح است، گفت: در حال حاضر همه احزاب اصولگرا به خوبی دور هم گرد آمده‌اند و فعالیت‌ها به خوبی پیش می رود و حرکت کنونی که برگرفته از وحدت است محصول یک حزب و شخصیت نیست.
وی سپس چند توصیه به اصولگرایان کرد و ادامه داد: همه اقدامات در جریان اصولگرا باید رنگ خدا بدهد و حضرت حق از ما رضای باشد،‌ بنده شهادت می‌دهم انسان‌های مخلص زیادی در بین اصولگرایان قرار دارند با این نگاه وارد عرصه شدند.
اخلاق مداری، دومین توصیه عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز به اصولگرایان بود و تصریح کرد: هرگز یک اصولگرا نمی‌تواند از اخلاق اسلامی جدا شود، اخلاق باید به عنوان یک اصل بسیار مهم در نظر گرفته شود.
تقوی در سومین توصیه خود گفت: اصولگرایان باید مصالح جمعی را بر منافعی فردی مقدم بدانند و اگر جمع تصمیمی گرفت که مخالف نظر او بود آن تصمیم را بپذیرد.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران متذکر شد: ما می‌خواهیم مجلس اصولگرا و انقلابی تشکیل دهیم، مبادا و مجلس ششمی تشکیل شود.
این فعال سیاسی اصولگرا اضافه کرد: اصولگرایان هیچگاه به دنبال چنگ اندازی برای رسیدن به پست و مقامی نیستند و از این رو اصولگرایان برای دستیابی به هدف نباید از هر وسیله ای استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین