کد خبر: DT-21799
تعداد بازدید: 54بازدید
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی حق مردم استان بوشهر است.</span>

فتح‌الله حقیقی صبح دوشنبه در نشست کمیسیون کارگری استان بوشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه‌های استان بوشهر، توسعه اشتغال در استان و رفع مشکلات بیکاری است و در این راستا طرح‌های مختلفی اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه ارائه آموزش‌های مناسب برای توانمندسازی جوانان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اضافه کرد: تفاهم‌نامه‌ای به منظور ارائه آموزش‌های صنایع نفت و گاز و همچنین نیروگاهی و توانمندسازی متقاضیان کار در استان بوشهر امضا شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از ارائه خدمات آموزشی به ۲۳ هزار نفر در قالب این تفاهم‌نامه خبر داد و افزود: به‌کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر در صنایع پارس جنوبی می‌تواند نقش مهمی در رفع مشکلات اشتغال استان داشته باشد.

وی با اشاره به برخی تجمعات کارگری بیان کرد: هیچ‌کس نباید تحت عناوین مختلف اقدام به تشکیل تجمع کند و مسئولان پارس جنوبی نیز باید اقدامات لازم برای رفع مشکلات این افراد را انجام دهند تا شاهد بروز چنین مسائلی نباشیم.

حقیقی با بیان اینکه اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی حق مردم استان بوشهر است، ادامه داد: مسئولان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس باید زمینه تحقق این اشتغال و سهمیه ۵۰ درصدی اشتغال نیروهای بومی در این منطقه را فراهم سازند.

وی ادامه داد: مشکلات مسمومیت غذایی نیز برای برخی کارگران در شهرستان کنگان ایجاد شده بود که باید نظارت ویژه‌ای بر مسائل بهداشتی مکان پخت غذا برای شرکت‌ها و صنایع بزرگ استان صورت بگیرد و مشکلات موجود رفع شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
ا سفندیار جمالی از تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۰۴ ق.ظ
سردبیر محترم نشریه دلیران تنگستان دراین خصوص دیدگاه خود مطرح نموده متاسفانه انعکاس نداده
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین