کد خبر: DT-30313
تعداد بازدید: 311بازدید
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۴
اگر این نوع بارگزاری عکس را یک اشتباه سهوی بدلیل سرعت انتقال اخبار در این سایت مطرح و بزرگ کشوری بدانیم که با توجه به تذکراتی که از طریق بخشی از رسانه ها به این خبرگزاری منتقل شد برداشتن این تصویر کمترین کار این خبرگزاری است .

خبرگزاری فارس در صفحه کشوری خود اقدام به نشر خبر حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان بوشهر کرده است .

نکته ای که در این خبر مشاهده می شود گذاشتن تصویر نماینده ولی فقیه استان فارس و امام جمعه شیراز در کنار عکس نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت است .

اگر این نوع بارگزاری عکس را یک اشتباه سهوی بدلیل سرعت انتقال اخبار در این سایت مطرح و بزرگ کشوری بدانیم با توجه به تذکراتی که از طریق بخشی از رسانه ها به این خبرگزاری منتقل شد برداشتن این تصویر کمترین کار این خبرگزاری در کنار عذرخواهی از مردم استان بوشهر است .

این که یکی از وزرای دولت برای بررسی میدانی وضعیت منطقه نفت و گاز موجود در جنوب استان بوشهر به این استان سفر کند اما در راس بزرگترین خبرگزاری کشوری از تصویر نماینده ولی فقیه استان فارس در کنار نعمت زاده گذاشته شود می تواند شبهه انگیز باشد .

امید می رود که این حرکت خبرگزاری فارس فقط یک اشتباه سهوی رسانه ای باشد نه این که در یک ترفندی به گونه ای الثقاء شود که جنوب استان بوشهر در ید استان فارس است .

متاسفانه بیش از یک دهه صحبت هایی برای تسلط مستقیم بر عسلویه استان بوشهر توسط مسئولان استان فارس ایراد می شود که معمولا با عکس العمل های ضد و نقیض در تایید و رد توسط مسئولان ارشد دولتی در ادوار گذشته همراه بوده و جریان رسانه ای در خارج از استان بوشهر نیز به شدت برای باور پذیری جداسازی عسلویه از استان بوشهر و الحاق آن به استان فارس تلاش کرده است .

هرچند این افراد به کمک رسانه های همسو خود در خارج از استان بوشهر تلاش های زاید الوصفی برای پروژه الحاق عسلویه به استان فارس کرده اند اما با دقت نظر نمایندگان استان بوشهر در مجلس ، مسئولین استان بوشهر و رسانه های بیدار این استان در بیش از یک دهه ، تاکنون این خواب برای آنها تعبیر نشده است .

خبر تکمیلی

بدنبال درج این خبر توسط پایگاه خبری سوک ، نماینده خبرگزاری فارس در عسلویه با پیگیری های دلسوزانه اشتباه سهوی ایجاد شده در درج تصویر نماینده ولی فقیه در استان فارس در خبر حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت به بوشهر را اصلاح کرد .

وی گفت : اشتباه ایجاد شده سهوی بود و این خبرگزاری همچنان به حفظ تمامیت ارضی استان بوشهر معتقد است .

 

منبع: سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین