دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-30696
تعداد بازدید: 30بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴

دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد که از سوی سپاهان پیشنهاد همکاری داشت در شهر اهواز به کار خود ادامه خواهد داد.


به گزارش دلیران تنگستان “ورزش سه”، دراگان اسکوچیچ دقایقی پیش با گفت و گویی با خبرنگار ما در شهر اهواز گفت: با وجود لطف بزرگ مدیران سپاهان تصمیم دارم در اهواز به کار خودم ادامه بدهم. من به پیشنهاد سپاهان افتخار می کنم و برای این تیم بزرگ و مدیرانش آرزوی موفقیت می کنم. آنها هم همواره یک مدعی قابل احترام در لیگ برتر به شمار می آیند و من هم امیدارم در آسیا هم نتیجه خوبی بگیرند و از آنها هم عذرخواهی می کنم که با وجود علاقه ای که وجود داشت نتوانستم همراهی شان کنم.
اسکوچیچ در خصوص تصمیم خود درباره ادامه کار در فولاد هم می گوید: من در فولاد ماموریت ناتمامی دارم که باید آن را به سرانجام برسانم. دوست نداشتم تیم را در این شرایط رها کنم و به شهر دیگری بروم و ترجیح دادم که بمانم و بجنگم. البته پیروزی تنها در شرایطی رخ خواهد داد که همه کنار و متحد با هم فولاد را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.
اسکوچیچ در پایان گفت: من از هواداران فولاد انتظار دارم بیش از گذشته همراه تیمشان باشند و بازیکنان مرا در بازگشت به لیگ یاری کنند. شکی نیست که ما امتیازات مهمی را از دست دادیم اما زندگی برای فولاد ادامه خواهد داشت و ما در آغاز مجدد لیگ روی خوش فوتبال را خواهیم دید. حالا پرونده انتقال من به سپاهان بسته شده و من ضمن خوشحالی بابت اینکه کار من در فولاد دیده شده اعلام می کنم در کنار مردم اهواز باقی خواهم ماند تا دوباره روزهای خوش را با هم جشن بگیریم.
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین