کد خبر: DT-51085
تعداد بازدید: 201بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵
اختلاف استانداری بوشهر با خانم ماحوزی مدیرکل ارشاد استان دیگر بر کسی پوشیده نیست، و آنگونه که منابع خبری در ماه های گذشته فاش کرده بودند، حمایت قاطعانه شخص علی جنتی از ماحوزی تلاش های استانداری برای کنار زدن خانم مدیرکل را ناکام گذاشته بود.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از استان ۲۴، اختلاف استانداری بوشهر با خانم ماحوزی مدیرکل ارشاد استان دیگر بر کسی پوشیده نیست، و آنگونه که منابع خبری در ماه های گذشته فاش کرده بودند، حمایت قاطعانه شخص علی جنتی از ماحوزی تلاش های استانداری برای کنار زدن خانم مدیرکل را ناکام گذاشته بود.

اکنون که بحث استعفای آقای جنتی داغ شده، خانم ماحوزی بزرگترین حامی خود را از دست می دهد. لذا طبیعی است که خود را برای تک و پاتک های روزهای آتی آماده خواهد کرد.

حال باید منتظر ماند و دید سرنوشت وزارت ارشاد به کجا ختم می شود! و آیا جایگزین احتمالی وزیر مستعفی می تواند، برای خانم ماحوزی همان نقشی را داشته باشد که آقای جنتی داشت، و یا فردی روی کار خواهد آمد که به استانداری نزدیک تر است!

برخی کانال های اصلاح طلب از جایگزینی مصطفی کواکبیان با آقای جنتی خبر می دهند. گزینه اصلاح طلبی که ارتباطش با اصلاح طلبان طیف دشتستان و حامیان استاندار نسبت به طیف بوشهر قوی تر به نظر می رسد.

باید منتظر ماند و دید در نهایت سرنوشت وزارت ارشاد و متعاقباً اداره کل استان بوشهر به کجا خواهد رسید، و اینکه آیا حمیده ماحوزی می تواند با وزیر جدید نیز همچنان کرسی مدیرکلی را برای خود حفظ کند!

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین