کد خبر: DT-4516
تعداد بازدید: 101بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳
استاندار بوشهر:
<p>استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر در همراهی با دولت بر عهد خود استوار و محکم است.</p>

به گزارش دلیران تنگستان، مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در جمع مردم بوشهر در حضور رئیس جمهور اظهار داشت: امروز برای ما افتخاری است که میزبان رئیس جمهور هستیم و این حضور گسترده مردم بیانگر بخشی از شور و اشتیاق مردمی است که با اعتماد به عقلانیت و تدبیر هوشمندی خود را در انتخابات معنادار به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: جزیره خارگ در استان بوشهر با اینکه ۲ هزار و ۸۸۰ بار مورد حمله بعثی‌ها قرار گرفت یک روز از صادرات نفت باز نایستاد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر ۶۰ درصد تولید گاز، ۲۰ درصد تولید نفت خام و ۷۰ درصد تولید نفت فلات قاره و ۹۵ درصد صادرات نفت خام کشور را داراست و به حق شایسته عنوان پایتخت انرژی ایران است.

سالاری بیان کرد: بوشهر سهم مهمی در رونق و توسعه اقتصادی دانش محور دارد و نظام و مردم ایران از ناحیه مرزنشینان این دیار در ۹۳۷ کیلومتر مرز آبی کشور احساس امنیت می‌کنند.

استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر در همراهی با دولت بر عهد خود استوار و محکم است، و می‌داند با ظرفیت عظیم انسانی که دارد بر آن است تا با همت دولتمردان و جوانان، به جایگاه واقعی و قله پیشرفت برسد.

سالاری بیان داشت: حمایت مردم از دولت تا تحقق اهداف داخلی و خارجی در راستای تعالی بیشتر نظام جمهوری اسلامی ادامه دارد./ فارس

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین