This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-51246
تعداد بازدید: 154بازدید
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۵
مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر:
مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر گفت: استاندار بوشهر به عنوان استاندار نمونه کشوری در توسعه روستایی معرفی شد.

سید اسماعیل موسوی عصر امروز در جمع خبرنگاران به انتخاب استاندار بوشهر به عنوان استاندار برتر کشور در توسعه روستایی اشاره کرد و اظهار داشت: این امر مهم نشانه خلاقیت و تدبیر و پشتکار استاندار بوشهر و حاصل همکاری دستگاه‌های اجرایی و مدیران استان بوده است.

وی افزود: استاندار بوشهر به دور از هیاهو و غوغاسالاری در پی توسعه و عمران و آبادانی مناطق مختلف استان است و سعی کرده با به‌کارگیری عدالت در توزیع منابع در زمینه توسعه پایدار و همه جانبه استان را فراهم کند.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: مردم لایق استان بوشهر، شایستگی‌ها و ظرفیت‌های ارزشمندی دارند که استاندار بوشهر با بکارگیری این ظرفیت‌ها، عملکردی را به جا گذاشته که امروز مورد توجه دولت تدبیر و امید قرار گرفته و ایشان به عنوان استاندار برتر کشوری انتخاب شده است.

موسوی تصریح کرد: دولت از استانداران، توسعه و عمران و آبادانی استان‌ها را می‌خواهد و بر اساس همین معیارها نیز عملکرد آنان را ارزیابی می‌کند و وقتی که اعلام می‌شود، استاندار بوشهر برتر شده در واقع نشان دهنده این است که آقای سالاری در اجرای سیاست‌های عمومی دولت موفق بوده و در ارزیابی‌های مستمر و متعدد دولت سربلند بیرون آمده است.

‌وی بیان کرد: این موفقیت ارزشمند را به مردم استان بوشهر تبریک می‌گوییم و امیدوار هستیم که با همراهی همه عوامل و کسانی که دل در گرو استان دارند، شاهد موفقیت بیش از پیش باشیم و استان بوشهر به جایی برسد که شایسته آن است.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر گفت: امروز در مراسمی در سالن اجلاس سران، از سوی جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، از استاندار بوشهر به عنوان استاندار نمونه کشور تجلیل به عمل آمد که امیدواریم هر روز شاهد موفقیت بیشتر استان عزیزمان در سطح کشور باشیم.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین