کد خبر: DT-29349
تعداد بازدید: 155بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۴
وی افزود : از پاییز و زمستان سال گذشته محموله های جاسازی، کمربند و حلقه انفجاری و انواع مواد انفجاری که قصد ورود یا وارد کشورکردند با فعالیت و اشراف سربازان گمنام امام زمان (عج)، سپاه و نیروی انتظامی مورد رصد قرار گرفت.

مدیر کل اداره اطلاعات استان بوشهر در همایش طلایه داران تبلیغ از فعالیت فرقه شیعه لندنی در این استان و کشف تعدادی کلیسای خانگی خبر داد .

صداقت ؛ مدیرکل اطلاعات استان

* فرقه شیرازی ها یا به تعبیر مقام معظم رهبری “شیعه لندنی ” در استان در حال فعالیت هستند که باورهای جامعه به ویژه جوانان را هدف و مورد توجه قرار داده اند.

* از دیگر مسائل و مشکلات اعتقادی استان بوشهر می توان به برنامه خانم جلسه ای هاو انجمن حجتیّه اشاره کرد .

*زنان ما تشنه معارف دین هستند و برای جواب سوالات شان به بی سواد های از طیف فرقه شیرازی ها رجوع کرده و رفتار خود را تحت تاثیر آنها تنظیم می کنند که این نیاز به یک سازماندهی در بعد فرهنگی، اعتقادی و احکام دارد.

* ترویج مسیحیت تبشیری در استان که چهارصد نفر از این عنصر مرتبط، اهل استان هستند و کار آن ها برنامه ریزی و طراحی شده  به وسیله سرویس های بیگانه جهت سست کردن اعتقادات اقشار مختلف به ویژه جوانان است که تعدادی عناصر کلیساهای خانگی نیز در استان شناسایی شده است.

* ضمن ابراز تأسف از کم کاری و خلأهای موجود ، مردم  تحت تاثیر این تبلیغات و القاعات و سرمایه گذاری دشمن و اسلام تبشیری گرایش پیدا می کنند و باید از وجود روحانیت برای پاسخ به شبهات استفاده شود.

*شاهد کاهش کارکردهای مساجد از جمله عدم برگزاری نماز جماعات توسط روحانیون در بخشی از مساجد استان هستیم که ضروری است روحانیون با توجه به عرصه فعالیت خود مسائل را به مردم انعکاس دهند.

* در سال جاری پنج مسئله مهم در کشور داریم که از جمله آنها بحث پرونده هسته ای است که در وضعیت سرنوشت سازی قرار دارد .هرچند از اصل مسیر عبور کرده ایم و به نقل قول از مقام معظم رهبری “چه تصویب شود یا نشود ما به نتیجه خودمان رسیده ایم”.
* مسائل منطقه از جمله یمن، لبنان و عراق نیز مهم است که حتی اگر ما نمی خواستیم در منطقه ایفای نقش کنیم چون از امنیت و منافع ملی کشور دفاع کنیم می بایست خاکریزهای خودمان را خارج از مرزهای خود تعریف کردیم و برهمین اساس اگرهمه منطقه جنوب غرب آسیا و خاورمیانه را رصد کنیم تنها کشوری که مشکل امنیتی داخلی و در اطراف ندارد جمهوری اسلامی ایران است که آن نیز به دلیل تدبیرمقام معظم رهبری است.

* مسئله اقتصاد و سیاست های اقتصاد مقاومتی از دیگر مسائل مهم کشور است. متخصین علم اقتصاد بر این باورهستند که حتی اگرتمامی تحریم ها لغو نشود اتفاق خاصی در عرصه اقتصادی کشور رخ نمی دهد و تنها نسخه شفا بخش اقتصاد ما سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی است.

* تدوین برنامه ۶ ساله دولت از دیگر مسائل مهم و سرنوشت ساز کشوراست هر چند که انتخابات پایان سال از اهمیت سرنوشت سازی برخوردار می باشد و عطف به شعارسال رهبری باید با تلاش همه اقشار مختلف روحانیت از ایجاد هرگونه تفرقه و دو قطبی جلوگیری شود.

*وضعیت امنیتی کشور قابل قبول است. از پاییز و زمستان سال گذشته محموله های جاسازی، کمربند و حلقه انفجاری و انواع مواد انفجاری که  قصد ورود یا وارد کشورکردند با فعالیت و اشراف سربازان گمنام امام زمان (عج)، سپاه و نیروی انتظامی مورد رصد قرار گرفت.

* سه زیر شاخه تحکیم اعتقادات، تهذیب اخلاق و تعلیم احکام  از وظایف مبلغین است که این سه حوزه به شدت توسط کسانی که با اصل نظام مشکل دارند مورد تهاجم قرار گرفته است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین