کد خبر: DT-21463
تعداد بازدید: 40بازدید
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۴
وی افزود : با توجه به موقعیت استراتژیک، دارا بودن قطب انرژی کشور و ظرفیت‌‌های بی‌نظیری که استان بوشهر دارد ولی هنوز جایگاه ثابت و مورد نیاز خود را در شبکه‌های سراسری پیدا نکرده کرده که امیدواریم این امر محقق شود و مدیران استان در راستای ارائه گزارش مورد نیاز در شبکه‌های سراسری حضوری فعال‌تر داشته باشند.

فتح‌الله حقیقی در نشست با مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر اظهار داشت: امروزه سرعت فناوری اطلاعات به گونه‌ای است که اجازه بازگشت به تجربه گذشته و آینده‌نگری را از جامعه بدون برنامه سلب می‌کند که نتیجه آن روزمره‌گی و عقب ماندگی است.

حقیقی ؛معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر

*دنیای رسانه دنیا لحظه‌ها است و کسانی موفق هستند که بتوانند زمان را هدفمند و با برنامه مدیریت کنند.

* رسانه‌ها توان و قدرت اصلاح و انحراف جامعه را در دنیای امروز را دارند لذا از نقش آفرینان اصلی هر جامعه به حساب می‌آیند.

* توسعه و اشاعه امید و از بین بردن یاس و ناامیدی یکی از کارکردهای مثبت رسانه‌ها است.

* همانطور که انتقاد نقش اصلاح امور، توسعه و پیشرفت را به دنبال دارد، در مقابل انتقاد که به انتقام و لجاجت تبدیل شود، جامعه را از مسیر منطقی خود خارج و به انحراف می‌کشاند.

* شفاف سازی یکی دیگر از وظایف رسانه‌ها است و اگر امروز چهره گروه‌های تکفیری و ظالمان به روشنی بر همه هویدا است نقش و کارکرد رسانه‌ها در انعکاس این واقعیت انکارناپذیر است.

* رهبر معظم انقلاب در این پیام رابطه دولت با مردم و منتقدین و مردم با دولت و منتقدین با دولت را حکیمانه تبیین فرمودند که برای عملیاتی کردن این پیام وظیفه همه، به خصوص رسانه بسیار سنگین است که امیدواریم در این راستا همه بتوانیم به وظایف خود به خوبی عمل کنیم.

*همه مسئولان باید در راستای جلب اعتماد مردم نسبت به عملکرد دولت از طریق شفاف سازی فعالیت‌های قانونی خود از طریق همکاری با رسانه به اطلاع مردم برسانند و پاسخگویی دغدغه مردم شریف و بزرگوار استان باشند.

* با تقدیر از زحمات مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز بوشهر و اعلام آمادگی کامل همکاری با مدیر جدید صدا و سیما ، امیدواریم این همکاری و تفاهم سبب شود که بتوانیم خدمات شایسته و در تراز این مردم بزرگ انجام دهیم.

پیمان زنده‌بودی ؛ مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر

*بسیار خرسندیم که مدیریت جدید صدا و سیمای مرکز بوشهر فردی توانمند است و به نقش مهم این رسانه در راستای برقراری پیوند بین مردم و دولت آگاهی لازم را دارند.

*استان بوشهر و به ویژه استانداری بوشهر نگاه ویژه‌ای به رسانه و صدا و سیما دارد و برای تقویت این رسانه فراگیر همکاری و حمایت لازم خواهد داشت.

* روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی می‌توانند بازوان قوی در راستای کمک کردن به صدا و سیما برای معرفی هر چه بهتر خدمات دولت به مردم باشند.

*روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی خود رسانه‌های در سایه هستند و از ظرفیت مناسبی برای کمک به رسانه‌ها و به ویژه صدا و سیما برخوردار هستند.

* روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به کمک صدا و سیما، مردم را از عملکرد دستگاه‌های اجرایی خود باخبر سازند و روابط عمومی‌ها به عنوان یک حلقه متصل می‌توانند دستگاه اجرایی را به صدا و سیما وصل کنند، که احساس می‌شود این حلقه واصل خیلی پررنگ نیست و می‌طلبد با تعامل سازنده زمینه تحقق آن صورت گیرد.

* با اشاره به ظرفیت‌ها و موقعیت استراتژیک استان بوشهر ، این ظرفیت‌ها باید بیش از پیش معرفی شوند که در این عرصه نیاز به مشارکت ملی صدا و سیما است.

* با توجه به موقعیت استراتژیک، دارا بودن قطب انرژی کشور و ظرفیت‌‌های بی‌نظیری که استان بوشهر دارد ولی هنوز جایگاه ثابت و مورد نیاز خود را در شبکه‌های سراسری پیدا نکرده کرده که امیدواریم این امر محقق شود و مدیران استان در راستای ارائه گزارش مورد نیاز در شبکه‌های سراسری حضوری فعال‌تر داشته باشند.

* برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن کنگره ملی یکصدمین سالگرد سردار شهید رئیسعلی دلواری و تبیین و جایگاه این شهید در مبارزه به استعمار پیر انگلیس نیاز به مشارکت بیشتر رسانه ملی به ویژه در مرکز استان بوشهر هستیم.

* سایت کنگره سردار شهید رئیسعلی دلواری برای معرفی این شهید راه‌اندازی شده و در آن مقالات، زندگی‌نامه، فیلم و تصویر، اخبار و اطلاعات مبارزات شهید رئیسعلی دلواری گنجانده شده است.

* بخش اول کنگره سردار شهید رئیسعلی دلواری ۱۲ شهریور ماه برگزار می‌شود و بخش علمی کنگره نیز در اواخر پائیز امسال برگزار می‌شود.

سید حسین ناظر ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر

* استان بوشهر ظرفیت‌های خوبی دارد و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی هنری بومی و اقتصادی استان بوشهر در رسانه ملی از اهمیت زیادی برخوردار است.

* برای جذب اعتماد عمومی از طریق اطلاع رسانی صحیح، ارتقای وحدت عمومی و ملی برنامه‌های متنوعی در صدا و سیمای مرکز بوشهر مد نظر است.

*هزینه کردن برای توسعه شبکه استانی یک سرمایه‌گذاری است و تجهیزات قنی صدا و سیمای مرکز بوشهر با حمایت استان بهبود خواهد یافت.

با پیشنهاد مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر مقرر شد یک برنامه زنده تلویزیونی در پایان هر هفته با حضور مسئولین ارشد استانی در راستای ارائه گزارش هفتگی از وضعیت عملکردی پروژه‌ها و برنامه‌های در دست اجرا برای اطلاع رسانی به عموم مردم پخش شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین